Porovnajte ceny od 86,42 € do 97,89 € v 3 e-shopoch:
Laveo Daru, kuchynská batéria stojaca h- 410, čierna, LAV-BLD_769D
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 86,42 € do 97,89 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 5,23 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 26. 5. 2026 - 91,65 €
- 11. 4. 2026 - 91,65 €
- 2. 4. 2026 - 91,31 €
- 1. 9. 2025 - 90,65 €
- 27. 8. 2025 - 87,39 €
- 26. 5. 2026 - 86,42 €
- 11. 4. 2026 - 86,42 €
- 2. 4. 2026 - 86,42 €
- 1. 9. 2025 - 90,65 €
- 27. 8. 2025 - 84,12 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Laveo Daru, kuchynská batéria stojaca h- 410, čierna, LAV-BLD_769D Daru - stojánková drezová batéria s výsuvným rozprašovačom. jednopáková batéria hlavica batérie: 35 mm dosah výtoku: 229 mm výška: 410 mm prepínač prúdu vody vo výtoku dva prúdy: laminárny a dažďový jednoduchá inštalácia trieda prietoku: Z - 6,35 l/min farba: čierna
Parametre
| Ovládanie | Pákové |
|---|---|
| Druh | Stojanková |
| Farba | Čierna |
| Spôsob inštalácie | Stojanková |
| Typ rukoväte | Jednopáková |
| Typ výtoku | Otočný, výsuvný |
| Priemer hlavy | 35 mm |
| Typ hlavy | Keramická |
| Dĺžka spojovacej hadice | 400 mm |
| Vrátane jednoduchého inštalačného systému | Áno |
| Akustická skupina | I - ≤ 20 dB |
| Prietoková trieda | Z ≤ 9 l/min |
| Záruka (roky) | 8 *pozri záručné podmienky |
| Výrobca | Laveo |
| Výška (mm) | 410 |
| Séria | Laveo Daru |
| Výtok | 229 |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
Odporúčame

Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy čierna matná SATBAUR286C
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom béžová/chróm SATBSD290BE
Páková, chrómová, stojanková
Skladom
Drezová batéria SAT s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy čierna SATBSD286C
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
Homelife Digiterm drezová batéria s elektrickým ohrevom vody biela/chróm SDR-10C-3
Páková, chrómová, s ohrevom vody
Skladom
Drezová batéria SAT s otočným ramienkom, 2 prúdy chróm SIKOBSD284
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Mexen Corina kuchynská batéria, chróm - 670601-00
Chrómová
Dostupné v 3 e-shopoch

Drezová batéria SAT Aurum s otočným ramienkom čierna matná SATBAUR280C
Páková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom čierna matná SATBSD290CM
Páková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom béžová/chróm SATBSD290BE2F
Páková, chrómová, stojanková
Skladom
Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy nerez SATBAUR286NRZ
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy brúsený gun metal SATBAUR286BGM
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom čierna / chróm SATBSD290C
Páková, chrómová, stojanková
Skladom
Mexen Ava kuchynská batéria, čierna - 672800-70
Dostupné v 5 e-shopoch



