








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Technické údaje: Výrobca: Toolight Typ: Stropné svietidlo Farba: Čierna matná Šírka: 250 mm Výška: 630 mm (možno skrátiť na 33 cm alebo 43 cm odskrutkovaním jednej z častí ramena) Napätie: 220-240V~; 50-60 Hz Výkon: 28W Spotreba energie: 5 kWh/1000h Svetelný zdroj: Integrovaná LED dióda Ďalšie funkcie: Nastavenie uhla sklonu ▶️Nastaviteľná výška: Možnosť skrátenia ramena umožňuje prispôsobenie lampy rôznym výškam miestnosti. ▶️Nastavenie uhla sklonu: Umožňuje presne nasmerovať svetlo a zabezpečiť správne osvetlenie na akomkoľvek mieste. ▶️Moderný dizajn: Čierna povrchová úprava a minimalistický tvar dodávajú interiéru elegantný a moderný vzhľad. ▶️Integrovaný LED zdroj: Energeticky efektívne a efektívne osvetlenie s výkonom 28 W, ktoré nevyžaduje ďalšie žiarovky. ▶️Energetická účinnosť: Spotreba energie 5 kWh/1000 h, čo znižuje prevádzkové náklady. ▶️Všestrannosť: Ideálne do obývacích izieb, kuchýň, jedální, kancelárií alebo komerčných priestorov.
| Umiestnenie | Do kuchyne |
|---|---|
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Zapínanie | Vypínač |
| Kód výrobcu | OSW-05182 |
| Typ lampy | APP1280-CP |
| Typ svietidla | Závesné |
| Materiál konštrukcie | Kov |
| Farba lampy | Čierna |
| Počet svetelných bodov | Integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla | Neutrálna |
| Farba svetla (k) | 4000 K |
| Energetická trieda | A |
| Vrátane zdroja svetla | Áno |
| Trieda tesnosti | IP20 |
| Napájanie | 28W |
| Ean | 5902557388011 |
| Výkon | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Šírka (mm) | 250 |
| Výrobca | Toolight |
| Séria | Toolight |
| Výška (mm) | 630 |

Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Japandi, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Do kuchyne, v modernom štýle, plastový
Skladom
LED, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmoDo kuchyne, LED, sklenený
Skladom
Japandi, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Do kuchyne, japandi, zapínaný vypínačom
Skladom
Kovový, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, sklenený
Skladom
Sklenený, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Zapínaný vypínačom, so stmievačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Japandi, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Sklenený, zapínaný vypínačom, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň






221×80×80 cm, štvrťkruhový, klasický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
203×100×100 cm, štvrťkruhový, klasický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň

210×80×120 cm, obdĺžnikový, číri
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
204×90×90 cm, štvorcový, klasický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom