Koberec 160x230 cm Class – Universal
Rozmery 160×230 cm
História cien
- 16. 5. 2026 - 55 €
- 15. 5. 2026 - 55 €
- 11. 5. 2026 - 59 €
- 7. 5. 2026 - 68 €
- 21. 4. 2026 - 69 €
- 14. 4. 2026 - 72 €
- 28. 3. 2026 - 85 €
- 24. 3. 2026 - 84 €
- 17. 3. 2026 - 58 €
- 11. 3. 2026 - 63 €
- 20. 2. 2026 - 71,4 €
- 16. 2. 2026 - 84 €
- 14. 2. 2026 - 71,4 €
- 12. 2. 2026 - 84 €
- 23. 1. 2026 - 63 €
- 22. 1. 2026 - 67 €
- 22. 11. 2025 - 54 €
- 1. 11. 2025 - 58 €
- 1. 11. 2025 - 84 €
- 20. 10. 2025 - 67,2 €
- 9. 10. 2025 - 67 €
- 8. 10. 2025 - 64 €
- 1. 10. 2025 - 60 €
- 23. 9. 2025 - 55 €
- 19. 9. 2025 - 60 €
- 19. 9. 2025 - 63 €
- 16. 9. 2025 - 80 €
- 12. 9. 2025 - 69 €
- 29. 8. 2025 - 80 €
- 24. 8. 2025 - 69 €
- 19. 8. 2025 - 80 €
- 15. 8. 2025 - 69 €
- 14. 8. 2025 - 80 €
- 9. 11. 2024 - 59,5 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Koberec 160x230 cm Class – Universal
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 230 cm |
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný |
| Krajina pôvodu | CN |
| Zloženie a druh materiálu | Polyester |
| Dĺžka vlasu koberca | Bez vlasu |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Váha | 3.97 kg |
| Dĺžka | 230 cm |
| Úprava | Digitálna tlač |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Slučka (rovnomerná) |
| Produktový rad | Class |
| Vzor | Orientálné |
| Dizajnový štýl | Klasický |
| Kvalita | Basic/Back To School |
| Hustota | 1080 g/m² |
| Hustota materiálu | Nízka |
| Vlastnosť | Vhodné pre robotické vysávače |
| Starostlivosť | Bodové čistenie/utierajte vlhkou handričkou/pravidelne vysávajte |
| Materiál zadnej strany | Plsť |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Farba | Farebná |
| Výrobca | Universal |
Podobné produkty

Koberec Osta Diamond 7252 100
67×130 cm, vlnený, prírodný
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Timeless 6975 sivý
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Arte Toronto Waltz sivý
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec PIERRE CARDIN ELYSEE HAUT zelený
120×170 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Arte Toronto Waltz zlatý
125×200 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Artiste 23241B červený
120×170 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Oranžovo-béžový vonkajší koberec 160x230 cm Luna Rust – Universal
160×230 cm, vonkajší, s dlhým vlasom

Koberec Agnella Calisia Luna sivý
200×300 cm, vlnený, prírodný
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Agnella Gizel Girisz sivý
Perzský, kusový, orientálny
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Villeroy & Boch Kollektion 1871 Egon krémový / viacfarebný
80×190 cm, orientálny, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Hanse Home Flair Kadi sivý / krémový
80×165 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Agnella Diamond Luna sivý
200×300 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Agnella Soft Shrink Derby béžový
80×150 cm, tkaný, behúň
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Basque Lezo Azul
80×160 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Ručne tkaný vlnený koberec Vintage 10181 rám / kvety, tehlový / zelený
128×230 cm, tkaný, ručne tkaný
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Agnella Isfahan Augustus Grafit
133×190 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec SILK terakota
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Sivý vonkajší koberec 80x165 cm Kadi – Hanse Home
80×165 cm, vonkajší, s dlhým vlasom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
BE Koberec Elite 4355 GREY – sivý obdĺžnikový Rozmer: 300x500 cm
6 000×100 cm, interiérový, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
Koberec Agnella Diamond Damore grafitový
170×240 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
BE Koberec Creante 19148 GREY – sivý obdĺžnikový Rozmer: 200x290 cm
8 000×150 cm, interiérový, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Koberec MIRA 24065/120
60×100 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Orient 004 sivý
140×190 cm, s dlhým vlasom, orientálny
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Hanse Home Gloria Méridional sivý
235×320 cm, perzský, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
BE Koberec Verona 5261 GREY BLUE – modrý hnedý obdĺžnikový Rozmer: 80x150 cm
6 000×100 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Skladom
Koberec Agnella Diamond Damore antracit
170×240 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
BE Koberec Creante 19148 BEIGE – béžový obdĺžnikový Rozmer: 240x330 cm
8 000×150 cm, interiérový, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
Koberec NAIN Ornament / Ram / Vintage 7557/51644 béžový / modrý
80×150 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Hanse Home Terrain Orken čierny / hnedý
240×340 cm, kusový, orientálny
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Behúň Agnella Isfahan Forenza Smaragd
Behúň, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Hanse Home Asmar Vivana bordový
80×150 cm, s dlhým vlasom, orientálny
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Dywilan Polonia Kordoba pieskový 2
135×200 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Bonami.sk

Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Transparentná protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, 71 × 36 cm
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Čierne kovové rámčeky na stenu v súprave 5 ks 66x69 cm Exhibit – Umbra
69×66 cm, na viac fotiek, nástenný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Nástenné hodiny ø 30,5 cm – Dakls
Nástenná, analógová
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémová detská komoda s prebaľovacím pultom 115x102x77 cm Alkmaar – Germania
102×115×77 cm, s komodou, voľne stojaci

Celoročný detský set prikrývky a vankúša do detskej postieľky 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, celoročná
Skladom
3-dielne obliečky na jednolôžko 140x200 cm Summer Meadow – My House
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Biely/sivý plastový príborník do zásuvky 58,5 x 41,5 cm – Addis
Príborníky do zásuvky, organizéry na kuchynské pomôcky, plastový
Skladom
Pekáč z liatiny 26x26 cm Litina – Orion
S vekom, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Fľaša na olej – Wenko
Sklenená, nádoby na olej a ocot, ručná
Skladom
Bavlnená plážová osuška 76x160 cm Hello Summer – Catherine Lansfield
76×160 cm, plážový, bavlnený
Skladom





