

Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Laveo Caris, sprchová súprava nástenná, chrómová, LAV-NLC_01A1 Caris - tyčová sprchová súprava nastaviteľná vzdialenosť medzi upevňovacími prvkami rozmery slúchadla: 233x97 mm dĺžka hadice: 1500 mm miska na mydlo je súčasťou dodávky farba: chróm
| Spôsob inštalácie | Nástenná |
|---|---|
| Počet prúdov ručnej sprchy | 3 |
| Typy prúdov vody | Dážď, Masážny, Zmiešaný |
| Anti-calc systém | Áno |
| Veľkosť trysky ručnej sprchy | 233x97 mm |
| Dĺžka lišty | 700 mm |
| Doplnkové funkcie | So systémom proti usadzovaniu vodného kameňa, nastaviteľné rozpätie upevnenia |
| Dĺžka hadice | 1500 mm |
| Materiál sprchovej hadice | Oceľová pletená guma |
| Nastaviteľné rozpätie montáže | Áno |
| Miska na mydlo | Áno |
| Prietoková trieda | Z ≤ 12 l/min |
| Typ | Bez batérie |
| Upevnenie | Súprava so sprchovým stĺpom |
| Materiál | Plast, oceľ, mosadz, Plast, oceľ |
| Záruka (roky) | 2 *pozri záručné podmienky |
| Výrobca | Laveo |
| Séria | Laveo Caris |


Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo



Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň

Dostupné v 2 e-shopoch

Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom

Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch

Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom


Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×21×215 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
S výsuvnou sprchou, bronzová, stojanková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
58×73×150 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
200×110 cm
Skladom
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Chrómová, stojanková
Skladom

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Kompozitný, obdĺžnikový, klasický
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
195×100×80 cm, bez vaničky
SkladomDoprava zadarmo

60×40-49×22 cm, s umývadlom, z lamina
Skladom
60×60 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom