Odporúčame
Laveo Basso, lineárny odtok s mriežkou 100 cm, ružové zlato, LAV-COB_811D
317,86 €
História cien
- 22. 4. 2026 - 317,86 €
- 8. 5. 2025 - 317,86 €
- 13. 4. 2025 - 318,42 €
- 1. 1. 2025 - 307,8 €
- 21. 11. 2024 - 299,13 €
- 7. 11. 2024 - 357,01 €
Popis produktu
Laveo Basso, lineárny odtok s mriežkou 100 cm, ružové zlato, LAV-COB_811D Nástenný sprchový odtok Basso 1000 mm. obojstranný rošt (obkladový alebo pevný) šírka žľabu: 118 mm inštalačná výška: 118 mm 62 mm veľkosť pripojenia: 50 mm prietok vody: 56 l/min horný čistiaci sifón so sifónom na nečistoty dodáva sa háčik izolačná podložka vyrovnávacie nožičky ochranné sito lapača, 2 kusy bez suchého zápachu materiál konštrukcie: nerezová oceľ 304, ABS povrchová úprava: ružové zlato
Parametre
| Umiestnenie | Do priestoru |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Spôsob inštalácie odtoku | Nástenná lineárna podlahová vpusť |
| Dĺžka odtoku | 1000 mm |
| Minimálna výška | 75 mm |
| Maximálna výška | 115 mm |
| Výška inštalácie | 62 mm |
| Priemer pripojenia | 50 mm - Basso |
| Rýchlosť prietoku vody | 56 l/min |
| Šírka žľabu | 118 mm |
| Filter čistiteľný zhora | Áno |
| Zberač nečistôt | Áno |
| Sitko chrániace odtok | Áno |
| Vyrovnávacie nožičky | Áno |
| Vrátane háčika | Áno |
| Vrátane izolačnej rohože | Áno |
| Klapka bez vody | Nie - možnosť inštalácie |
| Materiál | Nerezová oceľ 304, ABS |
| Záruka (roky) | 10 *pozri záručné podmienky |
| Výrobca | Laveo |
| Dĺžka (mm) | 1000 |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| Séria | Laveo Basso |











