Odporúčame
Stropné svietidlo Winx, 4x zlaté kovové tienidlo, (možnosť polohovania)
146,4 €
História cien
- 28. 5. 2026 - 146,4 €
- 9. 3. 2026 - 146,4 €
- 21. 1. 2026 - 144,8 €
- 7. 12. 2025 - 148,9 €
- 26. 11. 2025 - 151,6 €
- 24. 11. 2025 - 150,2 €
- 17. 11. 2025 - 148,9 €
- 8. 9. 2025 - 147,5 €
- 28. 3. 2025 - 151,8 €
- 27. 3. 2025 - 153,5 €
- 3. 2. 2025 - 150,2 €
- 30. 1. 2025 - 153,2 €
- 6. 12. 2024 - 149,4 €
- 4. 12. 2024 - 164,4 €
- 6. 11. 2024 - 162,7 €
Popis produktu
Séria svietidiel WINX je moderné a elegantné osvetlenie, ktoré sa hodí do každého interiéru. Vyznačuje sa minimalistickým dizajnom a kvalitnými materiálmi. Séria umožňuje súdržné usporiadanie osvetlenia v celom dome. Ich jednoduchosť a prepracovanosť z nich robí ideálnu voľbu pre milovníkov estetiky a funkčnosti.
Parametre
| Hlavný materiál | Kov |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Farba | Čierna |
| Obsahuje žiarovku | Nie |
| Dĺžka svietidla | 25 cm |
| Šírka svietidla | 19 cm |
| Výška svietidla | 25 cm |
| Plu kód | 03282774711 |
| Materiál | Kov |
| Umiestnenie | Kuchyňa, Obývačka, Spálňa, Jedáleň, Chodba |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Kompatibilné žiarovky | GU10 |
| Počet zdrojov svetla | 4 |
| Výkon | 10 W |
| Kolekcia | Winx |
| Hmotnosť | 1,98 kg |
| Výrobca | Sollux Lighting |









































