Odporúčame
Stropné svietidlo Winx, 3x zlaté kovové tienidlo, (možnosť polohovania), o
104,2 €
História cien
- 29. 5. 2026 - 104,2 €
- 9. 3. 2026 - 104,2 €
- 21. 1. 2026 - 103,2 €
- 7. 12. 2025 - 106,1 €
- 26. 11. 2025 - 108 €
- 24. 11. 2025 - 107 €
- 17. 11. 2025 - 106,1 €
- 8. 9. 2025 - 105,1 €
- 28. 3. 2025 - 108,1 €
- 27. 3. 2025 - 109,3 €
- 3. 2. 2025 - 106,9 €
- 30. 1. 2025 - 109,1 €
- 6. 12. 2024 - 106,4 €
- 4. 12. 2024 - 117,1 €
- 6. 11. 2024 - 115,9 €
Popis produktu
Séria svietidiel WINX je moderné a elegantné osvetlenie, ktoré sa hodí do každého interiéru. Vyznačuje sa minimalistickým dizajnom a kvalitnými materiálmi. Séria umožňuje súdržné usporiadanie osvetlenia v celom dome. Ich jednoduchosť a prepracovanosť z nich robí ideálnu voľbu pre milovníkov estetiky a funkčnosti.
Parametre
| Hlavný materiál | Kov |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Farba | Čierna |
| Obsahuje žiarovku | Nie |
| Dĺžka svietidla | 19,5 cm |
| Šírka svietidla | 20 cm |
| Výška svietidla | 19,5 cm |
| Plu kód | 03282774704 |
| Materiál | Kov |
| Umiestnenie | Kuchyňa, Obývačka, Spálňa, Jedáleň, Chodba |
| Hmotnosť | 1,27 kg |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Počet zdrojov svetla | 3 |
| Kompatibilné žiarovky | GU10 |
| Výkon | 10 W |
| Kolekcia | Winx |
| Výrobca | Sollux Lighting |










































