Odporúčame
Bodové svietidlo Winx, 6x chrómové kovové tienidlo, (možnosť polohovania)
194,8 €
História cien
- 28. 5. 2026 - 194,8 €
- 9. 3. 2026 - 194,8 €
- 21. 1. 2026 - 192,8 €
- 7. 12. 2025 - 198,2 €
- 26. 11. 2025 - 201,8 €
- 24. 11. 2025 - 200 €
- 17. 11. 2025 - 198,2 €
- 8. 9. 2025 - 196,4 €
- 28. 3. 2025 - 202,1 €
- 27. 3. 2025 - 204,3 €
- 3. 2. 2025 - 199,8 €
- 30. 1. 2025 - 203,8 €
- 6. 12. 2024 - 198,9 €
- 4. 12. 2024 - 218,8 €
- 6. 11. 2024 - 216,5 €
Popis produktu
Séria svietidiel WINX je moderné a elegantné osvetlenie, ktoré sa hodí do každého interiéru. Vyznačuje sa minimalistickým dizajnom a kvalitnými materiálmi. Séria umožňuje súdržné usporiadanie osvetlenia v celom dome. Ich jednoduchosť a prepracovanosť z nich robí ideálnu voľbu pre milovníkov estetiky a funkčnosti.
Parametre
| Povrchová úprava | Chróm |
|---|---|
| Umiestnenie osvetlenia | Povrchové |
| Hlavný materiál | Kov |
| Farba | Čierna |
| Obsahuje žiarovku | Nie |
| Dĺžka svietidla | 118 cm |
| Šírka svietidla | 18,5 cm |
| Výška svietidla | 6 cm |
| Plu kód | 03282774575 |
| Materiál | Kov |
| Umiestnenie | Kuchyňa, Obývačka, Spálňa, Jedáleň, Chodba |
| Štýl | Moderný |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Kompatibilné žiarovky | GU10 |
| Počet zdrojov svetla | 6 |
| Výkon | 10 W |
| Kolekcia | Winx |
| Hmotnosť | 2,18 kg |
| Výrobca | Sollux Lighting |








































