







Najlepšia cena za posledných 30 dní: 45 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Svietidlo BALL je ideálnou voľbou pre mladých športových fanúšikov. Toto svietidlo sa vyznačuje moderným dizajnom s motívom lopty, ktorý sa perfektne hodí do izby každého mladého futbalového fanúšika. Jedinečný vzor dodáva interiéru dynamický a športový charakter. Svietidlo BALL je nielen praktickým riešením osvetlenia, ale aj pôsobivým dekoratívnym prvkom, ktorý prináša energiu a inšpiruje k športovým dobrodružstvám.
| Sortiment | Lustre a stropné osvetlenie |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Obsahuje žiarovku | Nie |
| Dĺžka svietidla | 82 cm |
| Šírka svietidla | 40 cm |
| Výška svietidla | 40 cm |
| Plu kód | 03282776586 |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Umiestnenie | Detská izba |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Materiál | PVC |
| Počet zdrojov svetla | 1 |
| Kompatibilné žiarovky | E27 |
| Výkon | 15 W |
| Kolekcia | Ball C 40 |
| Výrobca | Sollux Lighting |

Lustre a stropné osvetlenie
Na odoslanie o 3 dni
Lustre a stropné osvetlenie
Na odoslanie o 3 dni
Lustre a stropné osvetlenie, priemer
Na odoslanie o 3 dni
Lustre a stropné osvetlenie, priemer
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné osvetlenie
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné osvetlenie, na noc
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lustre a stropné osvetlenie
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné osvetlenie, na noc
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lustre a stropné osvetlenie
Na odoslanie o 3 dni
Lampičky
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné osvetlenie
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na noc
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné osvetlenie, na noc
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné osvetlenie, na noc, šírka
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lustre a stropné osvetlenie
Na odoslanie o 3 dni
Lustre a stropné osvetlenie
Na odoslanie o 3 dni
Lustre a stropné osvetlenie
Na odoslanie o 3 dni
Lustre a stropné osvetlenie
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné osvetlenie, na noc
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lustre a stropné osvetlenie, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Lustre a stropné osvetlenie, priemer
Na odoslanie o 3 dni
Lampičky, priemer
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné osvetlenie, na noc
Skladom
Nástenné osvetlenie
Na odoslanie o 3 dni
Na noc
Skladom
Lustre a stropné osvetlenie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Lustre a stropné osvetlenie
Na odoslanie o 3 dni
Lustre a stropné osvetlenie
Na odoslanie o 3 dni
Lustre a stropné osvetlenie
Skladom
Lustre a stropné osvetlenie, priemer
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné osvetlenie, na noc
Na odoslanie o 3 dni
Lustre a stropné osvetlenie
Na odoslanie o 3 dni