





Rozmery 30×120 cm
Vyberte si z 2 e-shopov:
Technické údaje: Výška: 300 mm Šírka: 1200 mm Hĺbka: 164 mm Vzdialenosť medzi prípojkami: 5 cm Rozstup vertikálnych vodných kanálov: 5 cm: 33,3 mm Farba: biela RAL 9016 Materiál: oceľ Prevádzková teplota: max. 110 °C Maximálny prevádzkový tlak: 10 bar Maximálny skúšobný tlak: 13 bar Vykurovací výkon: - 55/45/20 °C 829 W - 75/65/20 °C 1601 W - 90/70/20 °C 2026 W Pripojenia: - elektrická prípojka, - elektrická prípojka, - elektrická prípojka: - 2xG ½″ vpravo dole - 4xG ½″ z boku Vysokokvalitný, dlhotrvajúci náter - DIN 99500 S bočným krytom a odnímateľným horným krytom Súčasťou dodávky: závesy, montážna súprava, záslepky, odvzdušňovač a ventilová vložka Na fotografiách je zobrazený radiátor vo veľkosti 600 x 1200 mm.
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Výška: | 30 cm |
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Vzhľad | Panelové |
| Umiestnenie | Závesné |
| Farba | Biela |
| Typ | Panelový / Panelový, Vykurovacie telesá - panelové radiátory |
| Vykurovací výkon | 1601 W |
| Vzdialenosť pripojenia (mm) | 50 |
| Pripojenie | Spodné |
| Orientácia | Horizontálne |
| Ean | 5905315816740 |
| Šírka (mm) | 1200 |
| Výška (mm) | 300 |
| Hĺbka (mm) | 164 |
| Séria | Mexen CV33 |
| Montáž | Pravá |
| Výkon (w) | 1601 |
| Výrobca | Mexen |

60×120 cm, panelový, oceľový
Dostupné v 2 e-shopoch
