Odporúčame
Vitrína LUCCA W2D1S Biela - dub craft
Rozmery 200×64×41 cm
História cien
- 23. 5. 2026 - 226 €
- 1. 1. 2025 - 226 €
- 30. 11. 2024 - 222 €
- 25. 11. 2024 - 211 €
- 25. 9. 2024 - 422 €
Popis produktu
Vitrína LUCCA W2D1S. Praktická vitrína s presklenými dverami a LED osvetlením. Vnútri sú dve police na knihy alebo suveníry z ciest, ktoré budú vďaka osvetleniu skvele vystavené. Súčasťou vitríny je aj zásuvka na drobnosti a priestranná skrinka. Čiernohnedý alebo biely dekor s hlbokými prírodnými pórmi dreva má rôzne stupne lesku a pôsobí mimoriadne dynamicky a veľmi rozmanito. Kolekcia Lucca vám umožňuje voľne miešať klasický a moderný štýl. Kovové úchytky sú vo farbe zlatej pri čiernohnedej variante a vo farbe čiernej pri bielej variante. - použitie kvalitných materiálov - zaujímavé prevedenie - jednoduchá montáž Údržba: Povrch nábytku utrite do čista mäkkou handričkou. Vyhnite sa použitiu chemikálií.
Rozmery
| Šírka: | 64 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 41 cm |
| Výška: | 200 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Dekor | Dub |
| Farba | Biela |
| Štýl | Moderný |
| Osvetlenie | Ano |
| Farebná varianta | Biela - dub craft |
| Počet políc | 2 |
| Farba produktu | Biela;Čierna;Hnedá;Zlatá |
| Hrana | ABS |
| Systém zatvárania | Výsuvné;Otočné dvere |
| Presklené | Áno |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Materiál úchytiek | Kov |
| Polica | Áno |
| Váha | 47 kg |
| Materiál | Kov;Plast;Laminovaný drevený materiál |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Počet zásuviek | 1 |
| Počet dverí | 2 |
| Výrobca | GALA |
Recenzie
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
124×50×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
85×110×35 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, dvojdverový, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub remeselný/čierna
45×53×92 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kuchynská skrinka S80 LIMA
86×80×45 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne

