Odporúčame
História cien
- 17. 5. 2026 - 288 €
- 1. 1. 2025 - 288 €
- 30. 11. 2024 - 282 €
- 25. 11. 2024 - 269 €
- 25. 9. 2024 - 538 €
Popis produktu
Vitrína LUCCA W2D. Praktická vitrína s presklenými dverami a LED osvetlením. Vnútri sú štyri police na knihy alebo suveníry z ciest, ktoré budú vďaka osvetleniu skvele vystavené. Čiernohnedý alebo biely dekor s hlbokými prírodnými pórmi dreva má rôzne stupne lesku a pôsobí mimoriadne dynamicky a veľmi rozmanito. Kolekcia Lucca vám umožňuje voľne miešať klasický a moderný štýl. Kovové úchytky sú vo farbe zlatej pri čiernohnedej variante a vo farbe čiernej pri bielej variante. - použitie kvalitných materiálov - zaujímavé prevedenie - jednoduchá montáž Údržba: Povrch nábytku utrite do čista mäkkou handričkou. Vyhnite sa použitiu chemikálií.
Rozmery
| Šírka: | 103 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 41 cm |
| Výška: | 200 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Dekor | Dub |
| Farba | Čierna |
| Štýl | Moderný |
| Počet políc | 4 |
| Farebná varianta | Čierna/Dub Craft |
| Farba produktu | Biela;Čierna;Hnedá;Zlatá |
| Hrana | ABS |
| Systém zatvárania | Otočné dvere |
| Presklené | Áno |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Materiál úchytiek | Kov |
| Polica | Áno |
| Váha | 67 kg |
| Materiál | Kov;Plast;Laminovaný drevený materiál |
| Osvetlenie | Áno |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Počet dverí | 2 |
| Výrobca | GALA |
Recenzie
Používateľské recenzie
Neviem, aký ten produkt je, lebo ani po troch mesiacoch ho nemám kompletný doma. 😡
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
85×110×35 cm, z lamina, matná
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava PRAKTIK
74×235×128 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, dvojdverový, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Regál R008 Biela
180×39×35 cm, v modernom štýle, matný
Na odoslanie o 2 týždne
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Pohovka Roma Chesterfield III Zelená
77×215×85 cm, látková, masívna
Na odoslanie o 4 týždne
Rohová rozkladacia sedacia súprava ETNA Pravá Béžová
92×223×140 cm, rozkladacia, látková
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne


