



Rozmery 44×200×51 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 178,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka SAPHO Séria LOREA Rozmer 20x44x51,2 cm Šírka 200 mm Výška 440 mm Hĺbka 512 mm Farba Čierna Možnosti farebného prevedenia Podľa vzorkovníka Materiál MDF/lamino Inštalácia Závesné na stenu Typ skrinky Otvorená Hmotnosť / ks 10.6691 kg Záruka 2 roky
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 51 cm |
| Výška: | 44 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Série | LOREA |
| Rozmer | 20x44x51,2 cm |
| Materiál | MDF/lamino, MDF/lamino |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Ean | 8590913965906 |
| Šírka (mm) | 200 |
| Výška (mm) | 440 |
| Hĺbka (mm) | 512 |
| Séria | Sapho LOREA |
| Výrobca | Sapho |

S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
S umývadlom
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom

51×81×51 cm, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
Lesklá, v dekore dub, pod umývadlo
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
V modernom štýle, matná, v škandinávskom štýle
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
V modernom štýle, matná, z lamina
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
51×81×51 cm, lesklá, z lamina
Skladom
51×61×51 cm, matná, z lamina
Skladom
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Granitový, okrúhlý, klasický
Skladom
70×70 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom


200×120 cm
Skladom
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80×80 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×115 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×70 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
190×95 cm, skladacia, ľavé
Skladom
190×80 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Granitový, okrúhlý, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
34×31 cm, keramický, s odkvapkávačom
Skladom
100×100 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom