







Rozmery 16×14×14 cm, ⌀ 140 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka GEDY Séria MALVA Rozmer 140x160 mm Priemer 140 mm Šírka 140 mm Výška 160 mm Hĺbka 140 mm Farba Modrá Materiál Textilné Tvar Kruhové Druh Ostatné Inštalácia Na postavenie Hmotnosť / ks 0.105 kg Balenie 1 ks Záruka 2 roky
| Šírka: | 14 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 14 cm |
| Výška: | 16 cm |
| Priemer: | 140 cm |
| Typ | S vekom |
|---|---|
| Farba | Modrá |
| Série | MALVA |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 140x160 mm |
| Materiál | Textilné |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Ostatné |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| Ean | 8003341329542 |
| Výška (mm) | 160 |
| Šírka (mm) | 140 |
| Hĺbka (mm) | 140 |
| Výrobca | Gedy |
| Séria | Gedy MALVA |

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň






221×80×80 cm, štvrťkruhový, klasický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
203×100×100 cm, štvrťkruhový, klasický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň

204×90×90 cm, štvorcový, klasický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
210×80×120 cm, obdĺžnikový, číri
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom