Mexen Luna, voľne stojaca vaňa 180 x 80 cm, biela, brúsený grafit prepad, 52031808000-95
Rozmery 58×80×180 cm
Do obchodu Heavenshop.sk
DostupnosťSkladom
Doprava zadarmo
Produkt môžete vrátiť do 14 dní
Heavenshop.sk
Zobraziť recenzie
Popis produktu
Výrobca: Mexen Séria: Luna Typ: voľne stojaca vaňa Dĺžka: 1800 mm Šírka: 800 mm Výška: 580 mm Materiál: Sanitárny akrylát Farba: Biela Povrchová úprava: Grafitová matná / hladký povrch Prepadový otvoru: Áno Otvor pre batériu: Nie Súprava obsahuje sifón a odtokovú zátku typu ClickClack Zvýšená odolnosť voči strane farby a UV žiareniu