






Rozmery 50×25 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 184,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka GSI Séria NUBES Rozmer 50x13,5x25 cm Šírka 500 mm Výška 135 mm Hĺbka 250 mm Farba Biela Materiál Keramika Inštalácia Nástenné-skrutky Typ umývadla Umývadielko (malé) Počet otvorov pre batériu 1 otvor Prepad NIE Tvar Obdĺžnik Výbava ExtraGlaze Hmotnosť / ks 12.1 kg Balenie 1 ks EAN 8056590018996 Taric 69109000 Záruka 2 roky Vysvetlivky Keramická glazúra ExtraGlaze® Antibacterial Antibakteriálna glazúra Extraglaze® antibacterial je obohatená o ióny striebra a titánu. Aplikuje sa na produkty už počas výrobného procesu pred vypálením, čím je zaručený jej trvalý účinok. Extraglaze® antibacterial dodáva keramike dokonale hladký povrch, vysoký lesk, antibakteriálny účinok a ochranu proti vápenným usadeninám. Povrch Extraglaze® antibacterial je štandardne aplikovaný na všetky výrobky spoločnosti GSI. Bežná glazura Extraglaze® Antibacterial
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 25 cm |
| Tvar | Hranatý |
|---|---|
| Materiál | Keramika |
| Farba | Biela |
| Série | NUBES |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 50x13,5x25 cm |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Ean | 8056590018996 |
| Šírka (mm) | 500 |
| Výška (mm) | 135 |
| Hĺbka (mm) | 250 |
| Séria | GSI NUBES |
| Typ | Umývadielko |
| Počet otvorov na batériu | 1 |
| Montáž | Na postavenie / Nastenné |
| Výrobca | GSI |

Dizajnové, keramické, kamenné
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, okrúhle
Skladom
Na dosku, dizajnové, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, okrúhle
Skladom
Na dosku, keramické, hranaté
Skladom
Na dosku, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, dizajnové, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, dizajnové, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, dizajnové, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

Zapustené, keramické, hranaté
Skladom
Na dosku
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Na dosku, keramické, hranaté
Skladom
Keramické, hranaté
Skladom
Na dosku, keramické, oválne
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, keramické, hranaté
Skladom
Na dosku, okrúhle
Skladom
Na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na dosku, dizajnové, sklenené
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, keramické, hranaté
Skladom
Hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, keramické, okrúhle
Dostupné v 3 e-shopoch

Na dosku, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, hranaté
Skladom
Na dosku, keramické, hranaté
Skladom
Na dosku, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na dosku, dizajnové, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

Zapustené, dvojité, hranaté
Skladom
Na dosku, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch