



Najlepšia cena za posledných 30 dní: 90 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Toto nástenné svietidlo je opatrené kĺbovou konštrukciou, ktorú je možné ohýbať na základe vlastných preferencií . Majte na pamäti, že vhodná žiarovka typu E14 nie je súčasťou balenia.
| Zapínanie | Vypínač |
|---|---|
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Farba | Čierna |
| Montážne pokyny | Vyžaduje odbornú inštaláciu |
| Krajina pôvodu | CN |
| Materiál | Oceľ |
| Príkon | 40 W |
| Počet žiaroviek | 1 ks |
| Pätica | E14 |
| Váha | 0.8 kg |
| Dĺžka | 35 cm |
| Vlastnosti svietidla | Ohýbateľná konštrukcia |
| Žiarovka je súčasťou balenia | Nie |
| Napájanie | Trvalo nainštalované |
| Produktový rad | Dione |
| Dizajnový štýl | Industriálny/moderný |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Kvalita | Premium |
| Starostlivosť | Utierajte suchou handričkou |
| Materiál tienidla | Kov |
| Materiál konštrukcie | Oceľ |
| Material | Oceľ |
| Výrobca | Kave Home |

Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, sklenené
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Kovové, s diaľkovým ovládaním, v retro štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, v industriálnom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, drevené, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, sklenené, v industriálnom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 deň
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, drevené
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Nástenný, prísavkový
Skladom
12×40×30 cm, v dekore dub, matný
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
0,5 - 1 l
Skladom
Na vreckovky
Skladom
Na liehoviny, v sadách
Skladom
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Keramická
Skladom
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Digitálny, drevený
Skladom
180×200 cm
Skladom
18×50×25 cm, plastový
Skladom