








Rozmery 195×80×42 cm
Vitrína Esena 1D1W - grafit / dub evoke; Rozmery (ŠxHxV): 80x42x195 cm; Materiál: laminovaná DTD / sklo.
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 42 cm |
| Výška: | 195 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Materiál | Sklo, Lamino |
| Dekor | Dub |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1731 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 64 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 2 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Esena 1D1W |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Dub |
| Farba (slovne) | Grafit / dub evoke |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD / sklo |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |

106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
50×40×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Skladom
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
45×90×50 cm, s úložným priestorom, matný
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, v rustikálnom štýle
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
86×120×200 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom