Odporúčame
Trojdverová vitrína so zásuvkami Jarek 2D1W2S - dub monastery / čierna
Rozmery 103×120×35 cm
História cien
- 29. 4. 2026 - 219 €
- 19. 9. 2024 - 219 €
Popis produktu
Trojdverová vitrína so zásuvkami Jarek 2D1W2S - dub monastery / čierna; Rozmery (ŠxHxV): 120,2x35,6x103 cm; Materiál: laminovaná DTD / sklo.
Rozmery
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 35 cm |
| Výška: | 103 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Materiál | Sklo, Lamino |
| Dekor | Dub |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1125 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 4 ks |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 53 kg |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Jarek 2D1W2S |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Čierna |
| Farba (slovne) | Dub monastery / čierna |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD / sklo |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, z lamina, s kolieskami
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, matný, s nožičkami
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - alaska / biely lesk
75×32×21 cm, závesná, lesklá
Skladom
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Molis W-4D - čerešňa portofino
226×170×57 cm, s poličkami, v rustikálnom štýle
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×80×51 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, pre deti
Skladom
Otvorená šatníková skrinka Signes VT2 1000 - dub sonoma
110×100×50 cm, so závesnou tyčou, matný
Skladom
Obývacia stena Mellby 300 - dub sonoma
300×31-42 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Zrkadlo na stenu Baleta Z80 - antracit / craft zlatý
65×80 cm, nástenné, drevené
Skladom
Plastový záhradný vozík IWO85C 85 l - čierna
71×79 cm, záhradný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Genta - biela / sivá
180×210×42 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Zoela New - biela
70×60×24 cm, s úložným priestorom, z lamina
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - biela
55×119×25 cm, matná, rovné
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - craft zlatý
75×32×21 cm, závesná, matná
Skladom
Konferenčný stolík Lerum - dub sonoma
55×80×60 cm, s úložným priestorom, na kolieskach
Dostupné v 10 e-shopoch
Skladom








