






Rozmery 191×86×40 cm
Vitrína Koli C-2 - dub artisan / čierna; Rozmery (ŠxHxV): 86,4x40,6x191 cm; Materiál: laminovaná DTD / MDF / sklo.
| Šírka: | 86 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 191 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Materiál | Sklo, Lamino |
| Dekor | Dub |
| Váha s obalom dodávateľa | 77.9 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1646 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Počet balíkov dodávateľa | 3 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Koli C-2 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Čierna |
| Farba (slovne) | Dub artisan / čierna |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD / MDF / sklo |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |

106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
50×40×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×90×50 cm, s úložným priestorom, matný
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, v rustikálnom štýle
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom