Odporúčame
Sedacia súprava Ecker, béžová
Rozmery 80×160×130 cm
História cien
- 15. 5. 2026 - 321,58 €
- 2. 12. 2025 - 321,58 €
- 31. 10. 2025 - 313,74 €
- 16. 10. 2025 - 313,62 €
- 30. 9. 2025 - 332,78 €
- 29. 9. 2025 - 340,34 €
- 26. 9. 2025 - 380,69 €
- 12. 9. 2025 - 332,78 €
- 11. 9. 2025 - 378,16 €
- 9. 9. 2025 - 332,78 €
- 8. 9. 2025 - 378,16 €
- 8. 9. 2025 - 332,78 €
- 6. 9. 2025 - 378,16 €
- 4. 9. 2025 - 332,78 €
- 4. 9. 2025 - 378,16 €
- 3. 9. 2025 - 332,84 €
- 1. 1. 2025 - 378,16 €
- 19. 9. 2024 - 368,94 €
Popis produktu
Sedacia súprava EckerSedacie súpravy v tvare L sú klasikou, ktorú si môžete vychutnať vo svojej obývačke so súpravou Ecker! Skladá sa z elegantnej trojsedačky a taburetu, ktoré sa dajú použiť buď samostatne, alebo ako rohová súprava.Samotná pohovka má rozmery 180 × 75 × 80 cm, takže je ideálna pre 2 - 3 osoby. Vďaka veľkorysému čalúneniu sa vám bude sedieť ako vo sne.Dopĺňa ju samostatný taburet štvorcového tvaru so stranou 55 cm a výškou 43 cm - rovnako ako sedacia časť pohovky. Ak sa ho rozhodnete pridať k pohovke, odporúčame oba prvky "spojiť" širokým sedacím vankúšom.Oba prvky sú čalúnené látkou a stoja na čiernych polypropylénových nohách. Nosnosť pohovky je 300 kg.Umiestnenie je na vás
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 130 cm |
| Výška: | 80 cm |
Parametre
| S nožičkami | Ano |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Veľkosť | Dvojmiestne |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Farba | Béžová |
| Záruka | 5 rokov |
| Nosnosť | 300 kg |
| Dĺžka | 180 cm |
| Hĺbka sedadla | 120 cm |
| Poťahový materiál | Látka |
| Rozkladací | Áno |
| Šírka sedadla | 160 cm |
| Typ sedacej súpravy | Rohové |
| Výška operadla chrbta | 80 cm |
| Výrobca | Halmar |
Najlepšie produkty od kancelaria24.sk

Konferenčný stolík Nea, tmavý orech
52×60 cm, s úložným priestorom, na kolieskach
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Ingenio, dub artisan
42×55 cm, v dekore dub, drevený
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Oreo, orech / čierna
45×53 cm, v dekore orech, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Jaxon, tmavý orech
50×60 cm, okrúhly, na kolieskach
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Kvadro, tmavý orech
53×65 cm, s úložným priestorom, na kolieskach
Dostupné v 9 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Nea - štvorcový, tmavý orech
52×60 cm, s úložným priestorom, na kolieskach
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Dion, dub
48×80 cm, okrúhly, v dekore dub
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Písací stôl Pendle, dub artisan
76×85 cm, písacie, v dekore dub
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Písací stôl Pendle, dub artisan / grafit
85×124 cm, písacie, v dekore dub
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stojanový vešiak Classic, wenge
188×49 cm, stojanový, drevený
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kancelárska stolička Ramiro, čierna
29×67 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 12 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Kvadro, dub sonoma
53×65 cm, s úložným priestorom, matný
Dostupné v 10 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stôl Visio 140 x 70 cm, buk
76×70 cm, počítačové, matný
SkladomDoprava zadarmo
Písací stôl Kirkton, dub artisan / grafit
60×144 cm, písacie, v dekore dub
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Masážne kreslo Pulsar 2, sivá
106×58×85 cm, masážne, polohovacie
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Nea, dub wotan
52×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Písací stôl Pendle, biela
76×85 cm, písacie, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kancelárske kreslo Orbit, béžová
52×65 cm, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo



































