Odporúčame
Posteľ Lucille 160 x 200 cm, prírodné drevo
Rozmery 87×160×200 cm
História cien
- 25. 5. 2026 - 491,94 €
- 1. 3. 2025 - 491,94 €
- 11. 2. 2025 - 383,94 €
- 1. 1. 2025 - 491,94 €
- 19. 9. 2024 - 479,94 €
Popis produktu
Posteľ Lucille 160 × 200 cmStavte na minimalizmus v podobe celodrevenej postele bez zbytočných ozdôb. Konštrukcia z masívneho bukového dreva v prírodnom vyhotovení alebo bielom laku pôsobí sviežo a útulne. Túto posteľ odporúčame do interiéru v škandinávskom štýle, ale dá sa použiť takmer kdekoľvek.Posteľ má zvýšené čelo, ktoré chráni omietku a zároveň slúži ako opierka chrbta, keď na posteli sedíte. V porovnaní s rámom postele je zvýšené o 38 cm.Dvojlôžkový matrac má rozmery 160 × 200 cm, takže je vhodný pre 2 osoby. Nosnosť je 200 kg.Celá posteľ zaberie v miestnosti 168 × 205 cm.Matrac nie je súčasťou balenia.Svieži minimalizmus pre vašu spálňu
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 87 cm |
Parametre
| Štýl | Rustikálny, Škandinávsky |
|---|---|
| Set | Bez matraca, Vrátane matraca |
| Materiál | Drevo |
| Druh | Vyvýšená |
| Dekor | Buk |
| S čelom | Ano |
| Záruka | 5 rokov |
| Nosnosť | 200 kg |
| Dĺžka | 205 cm |
| Materiál konštrukcie | Drevo |
| Poťahový materiál | Bez poťahu |
| Rozmery lôžka | 160 x 200 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Výška bočnice | 13 cm |
| Výška nôh | 35 cm |
| Výška predného čela | 49 cm |
| Výška zadného čela | 87 cm |
| Vzdialenosť roštu od hrany bočnice | 8 cm |
| Výrobca | Halmar |
Najlepšie produkty od kancelaria24.sk

Konferenčný stolík Nea, tmavý orech
52×110×60 cm, drevený, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stojanový vešiak Classic, wenge
188×49 cm, stojanový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stôl Visio 140 x 70 cm, buk
76×140×70 cm, písacie, výškovo nastaviteľný
SkladomDoprava zadarmo
Kancelárska stolička Ramiro, čierna
128×63×67 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 12 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Písací stôl Pendle, dub artisan
76×124×85 cm, písacie, v dekore dub
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Písací stôl Pendle, dub artisan / grafit
76×124×48-85 cm, písacie, v dekore dub
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Písací stôl Kirkton, dub artisan / grafit
142×144×60 cm, písacie, v dekore dub
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lavica do šatne 200 x 35 x 45 cm, sivá - ral 7035
45×200×35 cm, drevená, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Ella, tmavo hnedá
45×80×80 cm, okrúhly, v dekore dub
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Paola, mramor / zlatá
60×60 cm, okrúhly, s úložným priestorom
Dostupné v 9 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Ingenio, dub artisan
42×100×55 cm, v dekore dub, drevený
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík River, orech / čierna
47×79×59 cm, okrúhly, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Jaxon, tmavý orech
50×60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhly, drevený
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenská stolička Alexis, béžová / tmavý orech
90×42×51 cm, drevená, čalúnená
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Dion, dub
42-48×48-80×48-80 cm, okrúhly, v dekore dub
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Písací stôl Pendle, biela
76×124×85 cm, písacie, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenský stôl Hank, dub artisan / čierna
74×130-170×130 cm, rozkladací, v dekore dub
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zostava kancelárskeho nábytku SimpleOffice 2, 140 cm, pravá, čerešňa
V dekore čerešňa, z lamina, priemer
SkladomDoprava zadarmo






























