Odporúčame
Posteľ Arabella 160 x 200 cm, sivá
Rozmery 121×160×200 cm
História cien
- 12. 5. 2026 - 1 168,44 €
- 1. 3. 2025 - 1 168,44 €
- 11. 2. 2025 - 911,94 €
- 1. 1. 2025 - 1 168,44 €
- 19. 9. 2024 - 1 139,94 €
Popis produktu
Posteľ Arabella 160 × 200 cmUžite si pokojný a pohodlný spánok s posteľou Arabella. Jej drevená konštrukcia je potiahnutá príjemnou látkou pripomínajúcou zamat, takže môžete odpočívať ako vo sne.Jednoduchému dizajnu postele dominuje vyvýšené čelo s čalúnením. To jednak chráni stenu pred odieraním, jednak môže slúžiť ako opierka chrbta, ak v posteli radi sledujete filmy alebo si čítate.Rošt má rozmery 160 × 200 cm, takže je vhodný pre 2 osoby - tomu zodpovedá nosnosť 200 kg. Určite oceníte aj úložný priestor napríklad na náhradnú posteľnú bielizeň. Celý rošt stačí len odložiť - nebojte sa, pomôžu vám s tým plynové piesty.Celá posteľ zaberie v miestnosti 162 × 210 cm.Matrac nie je súčasťou balenia.Dostatok priestoru pod matracom
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 121 cm |
Parametre
| S úložným priestorom | Ano |
|---|---|
| Set | Bez matraca, Vrátane matraca, Vrátane roštu |
| Materiál | Čalúnené |
| Druh | Vyvýšená |
| S čelom | Ano |
| Čalúnenie | Látka |
| Záruka | 5 rokov |
| Nosnosť | 200 kg |
| Dĺžka | 210 cm |
| Poťahový materiál | Látka |
| Rozmery lôžka | 160 x 200 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Výška bočnice | 50 cm |
| Výška nôh | 0 cm |
| Výška predného čela | 50 cm |
| Výška zadného čela | 121 cm |
| Vzdialenosť roštu od hrany bočnice | 0 cm |
| Výrobca | Halmar |
Najlepšie produkty od kancelaria24.sk

Konferenčný stolík Nea, tmavý orech
52×60 cm, s úložným priestorom, na kolieskach
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Ingenio, dub artisan
42×55 cm, v dekore dub, drevený
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Písací stôl Pendle, dub artisan / grafit
85×124 cm, písacie, v dekore dub
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovová kartotéka A4 - 4 zásuvky, 45,5 x 62 x 132 cm, cylindrický zámok, svetlo sivá
132×45×62 cm, so zásuvkami, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stôl Visio 140 x 70 cm, buk
76×70 cm, počítačové, matný
SkladomDoprava zadarmo
Písací stôl Kirkton, dub artisan / grafit
60×144 cm, písacie, v dekore dub
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kancelárska stolička Ramiro, čierna
29×67 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 11 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Písací stôl Pendle, dub artisan
76×85 cm, písacie, v dekore dub
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Oreo, orech / čierna
45×53 cm, v dekore orech, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kancelárske kreslo Orbit, béžová
52×65 cm, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Kvadro, dub sonoma
53×65 cm, s úložným priestorom, matný
Dostupné v 10 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Kvadro, tmavý orech
53×65 cm, s úložným priestorom, na kolieskach
Dostupné v 9 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenská stolička Olindo, žltá
83×45×46 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Písací stôl Pendle, biela
76×85 cm, písacie, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenská stolička Amalia, sivá / strieborná
97×42×42 cm, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 10 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Botník Lima, dub sonoma
45×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Kvadro, dub wotan
53×65 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Padova, tmavý orech
55×45 cm, na kolieskach, v rustikálnom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
























