Odporúčame
Pohovka Amorinito, sivá / zlatá
Rozmery 77×77 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 344,95 €
- 2. 12. 2025 - 344,95 €
- 16. 10. 2025 - 336,54 €
- 18. 9. 2025 - 357,13 €
- 11. 9. 2025 - 365,25 €
- 11. 9. 2025 - 405,84 €
- 8. 9. 2025 - 365,25 €
- 6. 9. 2025 - 405,84 €
- 4. 9. 2025 - 365,25 €
- 4. 9. 2025 - 405,84 €
- 3. 9. 2025 - 365,25 €
- 1. 3. 2025 - 405,84 €
- 11. 2. 2025 - 316,74 €
- 1. 1. 2025 - 405,84 €
- 19. 9. 2024 - 395,94 €
Popis produktu
Pohodlné dvojité sedadlo Pohovka Amorinito Pohovku Amorinito odporúčame najmä do moderných kancelárií alebo štýlových obývacích izieb. Zaujme vás svojím mušľovitým tvarom a oživí každý priestor. Pohovka je po celej svojej ploche čalúnená príjemnou látkou. Nohy sú vyrobené z pochrómovanej ocele v zlatej farbe. Nosnosť pohovky Amorinito je 200 kg.
Rozmery
| Hĺbka: | 77 cm |
|---|---|
| Výška: | 77 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný, Orientálny |
|---|---|
| S nožičkami | Ano |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| Farba | Sivá |
| Záruka | 5 rokov |
| Nosnosť | 200 kg |
| Dĺžka | 131 cm |
| Materiál podnože | Kov |
| Poťahový materiál | Látka |
| Rozkladací | Nie |
| Typ sedacej súpravy | Dvojsedáky |
| Výška sedu od zeme | 45 cm |
| Výrobca | Halmar |
Najlepšie produkty od kancelaria24.sk

Konferenčný stolík Nea, tmavý orech
52×110×60 cm, drevený, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stôl Visio 140 x 70 cm, buk
76×140×70 cm, písacie, výškovo nastaviteľný
SkladomDoprava zadarmo
Stojanový vešiak Classic, wenge
188×49 cm, stojanový, drevený
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kancelárska stolička Ramiro, čierna
128×63×67 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 12 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Písací stôl Kirkton, dub artisan / grafit
142×144×60 cm, písacie, v dekore dub
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Písací stôl Pendle, dub artisan
76×124×85 cm, písacie, v dekore dub
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Písací stôl Pendle, dub artisan / grafit
76×124×48-85 cm, písacie, v dekore dub
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lavica do šatne 200 x 35 x 45 cm, sivá - ral 7035
45×200×35 cm, drevená, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Ingenio, dub artisan
42×100×55 cm, v dekore dub, drevený
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Ella, tmavo hnedá
45×80×80 cm, okrúhly, v dekore dub
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Paola, mramor / zlatá
60×60 cm, okrúhly, s úložným priestorom
Dostupné v 9 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík River, orech / čierna
47×79×59 cm, okrúhly, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Jaxon, tmavý orech
50×60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhly, drevený
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenská stolička Alexis, béžová / tmavý orech
90×42×51 cm, drevená, čalúnená
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Dion, dub
42-48×48-80×48-80 cm, okrúhly, v dekore dub
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenský stôl Hank, dub artisan / čierna
74×130-170×130 cm, rozkladací, v dekore dub
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Písací stôl Pendle, biela
76×124×85 cm, písacie, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Kvadro, tmavý orech
53×110×65 cm, drevený, s úložným priestorom
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo



























