
Skriňa s posuvnými dverami, dub wotan, 235x216, CHIARA
216×235×61 cm, v dekore dub, trojdverový
SkladomDoprava zadarmoRozmery 213×228×60 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 399 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vešiaková skriňa so zrkadlami MATISA Materiál: laminovaná DTD Farba: dub artisan/antracit Rozmery (ŠxHxV): 228x60x213 cm Hrúbka materiálu: 1,6 cm Zrkadlo (ŠxV): 34x174,4 cm Rozmery dvere (ŠxV): 65x202,4 cm Rozmery police (ŠxH): 111,6x50 cm Hrúbka police: 2,2 cm Nosnosť police: 5 kg 4-dverová Skriňa so zrkadlami S vešiakovou tyčou Policová S úchytkami na 2 dverách Dvere so zrkadlami nemajú úchytku Vhodná do spálne alebo predsiene Odporúčame pripevniť k stene Kvalitný slovenský výrobok Dodávané v demonte
| Šírka: | 228 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 60 cm |
| Výška: | 213 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub |
| Počet dverí | Štvordverové |
| Úložný priestor | Zásuvky, Závesná tyč, Poličky, Kombinovaný |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné, So zrkadlom |
| Výrobca | Kondela |

216×235×61 cm, v dekore dub, trojdverový
SkladomDoprava zadarmo
212×203×74 cm, drevený, dvojdverový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
164×280×42 cm, v dekore dub, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
200×120×60 cm, drevený, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
200×120×60 cm, drevený, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
200×120×60 cm, drevený, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
215×180×58 cm, dvojdverový, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
164×280×42 cm, s poličkami, na nožičkách
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, trojdverový, s poličkami

193×127×55 cm, v dekore dub, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
220×253×66 cm, trojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
133×42 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, trojdverový, s poličkami

172×136×45 cm, kovový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×120×60 cm, drevený, dvojdverový
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, trojdverový, s poličkami

216×235×61 cm, trojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, trojdverový, s poličkami

200×120×60 cm, drevený, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
200×202×62 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
164×280×42 cm, s poličkami, na nožičkách
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, trojdverový, s poličkami

200×120×60 cm, drevený, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
210×260×58 cm, v dekore dub, trojdverový
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
215×180×60 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň
80×133×42 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, kovový, trojdverový

215×200×58 cm, v dekore dub, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
200×150×62 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Kovový, dvojdverový, s poličkami

193×85×55 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 12 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne