Porovnajte ceny od 136 € do 285,2 € v 3 e-shopoch:
Krémovobiely koberec 160x230 cm Petra Liso – Universal
Rozmery 160×230 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 136 € do 285,2 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 149,2 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 28. 5. 2026 - 285,2 €
- 26. 4. 2026 - 285,2 €
- 9. 4. 2026 - 260,13 €
- 28. 5. 2026 - 285,19 €
- 26. 4. 2026 - 285,19 €
- 9. 4. 2026 - 210 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Krémovobiely koberec 160x230 cm Petra Liso – Universal
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 230 cm |
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výroba | Všívané |
| Druh | Kusové |
| Vzor | Jednofarebný |
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný, Krátky |
| Materiál | Polypropylén |
| Farba | Béžová |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Štýl | Moderný |
| Krajina pôvodu | BE |
| Zloženie a druh materiálu | Polypropylén |
| Dĺžka vlasu koberca | Bez vlasu |
| Váha | 6.99 kg |
| Dĺžka | 230 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Spôsob výroby | Strojovo všívaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Slučka (viacúrovňová) |
| Produktový rad | Petra |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Kvalita | Back To School/Extra |
| Hustota | 1900 g/m² |
| Hustota materiálu | Stredná |
| Vlastnosť | Vhodné pre robotické vysávače/vhodný na podlahové kúrenie |
| Starostlivosť | Utierajte vlhkou handričkou/pravidelne vysávajte/bodové čistenie |
| Materiál zadnej strany | Plsť |
| Špecifikácia materiálu | 100% polypropylén |
| Výrobca | Universal |
Podobné produkty

Koberec Ragolle Twilight 39001 6699 kruh
Tkaný, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Agnella Calisia Rivo grafitový
120×180 cm, tkaný, kusový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec IDEAL SHAGGY sivý
80×150 cm, s dlhým vlasom, v škandinávskom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
BE Koberec MAXY 27 CREAM krémový Rozmer: 240x330 cm
240×100 cm, kusový, s dlhým vlasom
SkladomDoprava zadarmo
Koberec Dywilan Moon Super Sadi strieborný
200×300 cm, kusový, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Sivokrémový prateľný koberec 160x230 cm Rocco Dark Cream – Elle Decoration
160×230 cm, tkaný, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Koberec Jersey Home A761/E515
60×100 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 6 dní
Metrážny koberec MAMMUT svetlohnedý
Metrážový, záťažový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Metrážny koberec LAGUNA béž
Metrážový, záťažový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Metrážny koberec BOUNTY sivý
Metrážový, záťažový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Metrážny koberec FLOWERY béžový
Metrážový, interiérový, syntetický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Metrážny koberec Reflection béžový
Tkaný, metrážový, záťažový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Casino soft rose 120x170cm
120×170 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Metrážny koberec ATTICUS INVICTUS ružový
Metrážový, záťažový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec SIGN PARACHUTE antracitový
Kusový, s dlhým vlasom, priemer
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Ohio 8124 sivý
100×150 cm, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Patio 5028/170 béžový / hnedý kruh
Tkaný, vonkajší, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Hanse Home Wolly sivý kruh
133 cm, ⌀ 133 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Agnella Agnus Kissa Antracit
100×180 cm, perzský, kusový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Metrážny koberec CORONA sivý
Metrážový, záťažový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Metrážny koberec SPINTA béžový
Metrážový, interiérový, syntetický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec SOFFI kruh shaggy béžový
⌀ 80 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Metrážny koberec SERENITY sivý
Metrážový, záťažový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Agnella Agnus Orfeusz pieskový
170×240 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Metrážny koberec TRAFFIC béž 700
Metrážový, záťažový, jednofarebný
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Kamel púdrovo ružový
60×100 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
Koberec PATIO INT 5006/170 naturálny
60×100 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Metrážny koberec DELIGHT béžový
Metrážový, interiérový, syntetický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Metrážny koberec Paula 71 krémový
Metrážový, záťažový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 týždeň
Metrážny koberec PLUSHY béžový
Tkaný, metrážový, záťažový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Metrážny koberec BRILLIANCE béžový
Metrážový, záťažový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec CASABLANCA WASHABLE 71511080 béžový / hnedý
80×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníNajlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová, hĺbka
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou, priemer
Skladom
Svetlohnedý stojan na toaletný papier s WC kefou Wenko Rivalta
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená plážová osuška 76x160 cm Hello Summer – Catherine Lansfield
76×160 cm, plážový, bavlnený









