Odporúčame
História cien
- 27. 5. 2026 - 678 €
- 18. 2. 2025 - 678 €
- 30. 1. 2025 - 339 €
- 26. 1. 2025 - 349 €
- 1. 1. 2025 - 353 €
- 11. 12. 2024 - 346 €
- 30. 11. 2024 - 353 €
- 25. 11. 2024 - 336 €
- 10. 10. 2024 - 672 €
- 28. 9. 2024 - 676 €
- 14. 9. 2024 - 664 €
Popis produktu
Rohová rozkladacia sedacia súprava HEWLET model 2. Sedacia súprava Hewlet je moderný a štýlový kus nábytku, ktorý bol navrhnutý s ohľadom na ľudí ktorí oceňujú pohodlie a funkčnosť. Je vyrobená z pevných, vysoko kvalitných materiálov. Nohy sú vyrobené z plastu. Univerzálny roh: Sami si pri montáži určíte či bude roh na ľavej alebo pravej strane. Výplň: Kvalitná PUR pena. Poťah: Mikro je syntetická tkanina, ktorá sa vyrába zo 100% polyesteru. Látka má jednu vrstvu s povrchovou úpravou a ponúka dobré vlastnosti. Je veľmi pevná, zároveň je však aj tenká a jemná. Dotyk na látke zanecháva mapy a materiál je náchylný na styk s vodou. Čistenie však nie je zložité, pretože mikrofáza je vysoko odolná voči špine a prachu. Údržba: Vyhnite sa použitiu chemikálií.
Rozmery
| Šírka: | 231 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 140 cm |
| Výška: | 85 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| Funkcie | Rozkladacie |
| Farba | Hnedá |
| S úložným priestorom | Ano |
| S nožičkami | Ano |
| Materiál rámu | Drevo |
| Veľkosť | Viacmiestne |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Orientácia | Univerzálna |
| Výška opierky | Nízka |
| Tvar | Tvar L |
| Rohová | Áno |
| Výška nôh | 4 cm |
| Hĺbka sedu | 58 cm;106 cm |
| Výška sedu | 38 cm |
| Rozkladacie | Áno |
| Materiál nôh | Plast |
| Varianta rohu | Pravá;Ľavá |
| Farba produktu | Biela;Čierna;Červená;Fialová;Hnedá;Modrá;Sivá;Zelená |
| Prateľný poťah | Nie |
| Šírka podrúčky | 14 cm |
| Výška podrúčky | 55 cm |
| Materiál poťahu | Tkanina |
| Úložný priestor | Áno |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Farebná varianta | Hnedá-hnedá |
| Rozmer po rozložení | 140x200 cm |
| Materiál zadnej časti | Tkanina |
| Počet miest na sedenie | 3;3 |
| Výrobca | Signal-nabytek |
Recenzie
Používateľské recenzie
Bohužel je moc tvrdá ba spaní.
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Cena
Kreslá sú veľmi ťažké. Idem skúsiť namontovať nábytkové kolieska.kolieska
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Preložené zo slovenčiny ()
Super produkt
Len sme museli dlho čakať!
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Preložené z maďarčiny ()
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 2 Hnedá I
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×90×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň












