Odporúčame
História cien
- 28. 5. 2026 - 269 €
- 30. 1. 2025 - 269 €
- 26. 1. 2025 - 279 €
- 1. 1. 2025 - 282 €
- 11. 12. 2024 - 276 €
- 30. 11. 2024 - 280 €
- 25. 11. 2024 - 267 €
- 10. 10. 2024 - 534 €
- 28. 9. 2024 - 532 €
- 14. 9. 2024 - 536 €
Popis produktu
Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 2. Pohovka NEO je moderný a štýlový kus nábytku, ktorý bol navrhnutý s ohľadom na ľudí ktorí oceňujú pohodlie a funkčnosť. Je vyrobená z pevných, vysoko kvalitných materiálov. Nohy sú vyrobené z plastu. Výplň: Kvalitná PUR pena. Poťah: Mikro je syntetická tkanina, ktorá sa vyrába zo 100% polyesteru. Látka má jednu vrstvu s povrchovou úpravou a ponúka dobré vlastnosti. Je veľmi pevná, zároveň je však aj tenká a jemná. Dotyk na látke zanecháva mapy a materiál je náchylný na styk s vodou. Čistenie však nie je zložité, pretože mikrofáza je vysoko odolná voči špine a prachu. Údržba: Vyhnite sa použitiu chemikálií.
Rozmery
| Šírka: | 220 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 93 cm |
| Výška: | 91 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| S úložným priestorom | Ano |
| Veľkosť | Dvojmiestne, Trojmiestne |
| Farba | Sivá |
| Materiál rámu | Drevo |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| S nožičkami | Ano |
| S vankúšmi | Ano |
| Výška opierky | Nízka |
| Výška sedu | 38 cm |
| Šírka podrúčky | 14 cm |
| Výška nôh | 4 cm |
| Farba produktu | Čierna;Hnedá;Sivá |
| Rozmer po rozložení | 140x190 cm |
| Tvar | Rovná pohovka |
| Materiál poťahu | Tkanina |
| Úložný priestor | Áno |
| Hĺbka sedu | 58 cm;75 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Nosnosť | 160 kg |
| Počet miest na sedenie | 3;3 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 55 cm |
| Váha | 105 kg |
| Materiál nôh | Plast |
| Materiál zadnej časti | Tkanina |
| Rohová | Nie |
| Farebná varianta | Sivá |
| Rozkladacie | Áno |
| Výrobca | SG-nábytek |
Recenzie
Používateľské recenzie
Pohovka je krásna..
Je nepohodlná...čakala som že bude mäkšia
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Preložené zo slovenčiny ()
Vse proběhlo v nejlepším pořádku
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Dostala jsem rozbitý gauč
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×90×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 2 Hnedá I
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne























