Odporúčame
História cien
- 30. 5. 2026 - 369 €
- 30. 1. 2025 - 369 €
- 26. 1. 2025 - 379 €
- 1. 1. 2025 - 380 €
- 7. 12. 2024 - 373 €
- 30. 11. 2024 - 380 €
- 25. 11. 2024 - 362 €
- 10. 10. 2024 - 724 €
- 28. 9. 2024 - 722 €
- 14. 9. 2024 - 726 €
Popis produktu
Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 3. Pohovka NEO je moderný a štýlový kus nábytku, ktorý bol navrhnutý s ohľadom na ľudí ktorí oceňujú pohodlie a funkčnosť. Je vyrobená z pevných, vysoko kvalitných materiálov. Nohy sú vyrobené z plastu. Výplň: Kvalitná PUR pena. Poťah: Látku Poso radíme medzi velúrovú tkaninu. Jedná sa o tkaninu podobnú plyšu s krátkym vlasom.Látka Poso je vyrobená zo 100% polyesteru.Svojim typickým vzhľadom pripomína menčester. Vyznačuje sa dostatočnou pevnosťou a odolnosťou. Údržba: Doporučujeme čistiť iba jemnou hubkou. Nebielte, mohlo by dôjsť k poškodeniu vlákien.
Rozmery
| Šírka: | 220 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 93 cm |
| Výška: | 91 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| S úložným priestorom | Ano |
| Veľkosť | Trojmiestne |
| Farba | Béžová |
| Materiál rámu | Drevo |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| S nožičkami | Ano |
| S vankúšmi | Ano |
| Výška opierky | Nízka |
| Výška sedu | 42 cm |
| Šírka podrúčky | 14 cm |
| Výška nôh | 4 cm |
| Farba produktu | Modrá;Sivá;Zelená;Béžová |
| Rozmer po rozložení | 140x190 cm |
| Tvar | Rovná pohovka |
| Materiál poťahu | Tkanina |
| Úložný priestor | Áno |
| Hĺbka sedu | 58 cm;75 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Nosnosť | 160 kg |
| Počet miest na sedenie | 3;3 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 55 cm |
| Váha | 110 kg |
| Materiál nôh | Plast |
| Materiál zadnej časti | Tkanina |
| Rohová | Nie |
| Farebná varianta | Béžová |
| Rozkladacie | Áno |
| Výrobca | SG-nábytek |
Recenzie
Používateľské recenzie
Vybral, objednal, zaplatil a shop dodal
Vše zatím OK
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Nikomu neodporúčam tento obchod, neobjednávajte odtiaľ! Neposlali to, čo sme si objednali, namiesto trojmiestnej pohovky nám za tú cenu prišla dvojmiestna, telefonát nezdvihnú, na list neodpovedia. Nespoľahlivá, podvodnícka firma. Je tam veľa sťažností, čítal som o tom aj inde.
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Preložené z maďarčiny ()
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Čierna/sivá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Šatníková skriňa TALIN IV šírka 180 cm - biela
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Skrinka na topánky K022 - Dub wotan/grafit
85×74×35 cm, v dekore dub, výklopný
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa FLAVIO IV 150 cm - čierna
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa BEGA I čierna šírka 180 cm
215×180×60 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň




















