
Stredná skriňa Visio 80 x 38,5 x 113 cm, buk
113×80×39 cm, v modernom štýle, v dekore javor, v dekore buk
271,15 €

Vysoká skriňa Visio 80 x 38,5 x 183,5 cm, buk
183×80×38 cm, matná, v dekore javor, v dekore buk
365,25 €

Vysoká skriňa Visio 80 x 38,5 x 183,5 cm, čerešňa
184×80×39 cm, v dekore javor, v dekore čerešňa, v dekore orech
365,25 €
Vysoká skriňa Visio 80 x 38,5 x 183,5 cm, buk
Rozmery 183×80×38 cm
História cien
- 31. 5. 2026 - 365,25 €
- 18. 2. 2026 - 365,25 €
- 1. 1. 2026 - 405,84 €
- 2. 12. 2025 - 344,95 €
- 16. 10. 2025 - 336,54 €
- 17. 1. 2025 - 405,84 €
- 1. 1. 2025 - 368,94 €
- 11. 9. 2024 - 359,94 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Kam sa hodí? Vysokú skriňu Visio s rozmermi 80 x 38,5 x 183,5 cm odporúčame najmä do pracovní zamestnancov a nižšieho manažmentu. Ide o jeden z cenovo najvýhodnejších nábytkových radov a hodí sa do uzavretých, ako aj do open space pracovní. Do týchto skríň môžete bez problémov umiestniť šanóny s dokumentmi aj drobnou techniku, ktorú tak budete mať vždy po ruke. Rad Visio ponúka širokú škálu prvkov. Vďaka tomu môžete nábytkovú zostavu optimálne prispôsobiť konkrétnemu priestoru. Napríklad prostredníctvom kontajnerov, konferenčných stolov, alebo najrôznejších doplnkov. Skrine ako súčasť zostavy Visio - buk Skrine ako súčasť zostavy Visio - javor Prispôsobte si svoju kanceláriu Vysoká skriňa Visio disponuje štyrmi policami, ktoré pri rovnomernom zaťažení unesú až 25 kg. Vrchná doska skrine je hrubá 28 mm, a je rovnako ako ostatné dosky, vyrobená z laminovanej drevotriesky. Skriňa je vybavená nastaviteľnými nôžkami, vďaka ktorým môžete zmeniť jej výšku až o 10 mm a prispôsobiť si ju podľa potreby. Nastaviteľné nôžky vám pomôžu vysporiadať sa s nerovnosťami podlahy. Skriňu dodávame s uzamykateľnými dverami po celej výške, ktoré disponujú kovovými úchytkami. Svetlý alebo tmavý dezén? Skrine Visio ponúkame v 5 dezénoch, ktoré vám zaručia jednotný vzhľad vašej kancelárie. Svetlejšie odtiene, akými sú biela, buk a javor, navodzujú príjemnú pracovnú atmosféru a kancelária sa vďaka nim zdá priestrannejšia. Tmavší dezén, ako je orech alebo čerešňa, zasa vyvoláva pocit stability a autority. Dezény: buk, javor, orech, čerešňa, biela
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 38 cm |
| Výška: | 183 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Dekor | Javor, Buk, Čerešňa, Orech |
| Materiál | Lamino |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dvierok | Plné |
| S nožičkami | Ano |
| Záruka | 20 rokov |
| Hrúbka hrán | 2 mm |
| Hrúbka zadnej dosky | 0,5 mm |
| Materiál úchytiek | 3 mm |
| Nosnosť políc | Kov |
| Počet políc | 25 kg |
| Prevedenie skrine | 4 |
| Rektifikačné nôžky | Vysoká |
| Sila horných dosiek | 10 mm |
| Sila ostatných dosiek | 28 mm |
| Sila police | 18 mm |
| Zámok | Krídlové |
| Farba | Buk |
| Výrobca | Lenza |
Najlepšie produkty od kancelaria24.sk

Konferenčný stolík Nea, tmavý orech
52×110×60 cm, drevený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stôl Visio 140 x 70 cm, buk
76×140×70 cm, písacie, výškovo nastaviteľný
SkladomDoprava zadarmo
Kancelárska stolička Ramiro, čierna
128×63×67 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 12 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Písací stôl Pendle, dub artisan / grafit
76×124×48-85 cm, písacie, v dekore dub
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Písací stôl Kirkton, dub artisan / grafit
142×144×60 cm, písacie, v dekore dub
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Písací stôl Pendle, dub artisan
76×124×85 cm, písacie, v dekore dub
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stojanový vešiak Classic, wenge
188×49 cm, stojanový, drevený
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Ella, tmavo hnedá
45×80×80 cm, okrúhly, v dekore dub
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lavica do šatne 200 x 35 x 45 cm, sivá - ral 7035
45×200×35 cm, drevená, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Paola, mramor / zlatá
60×60 cm, okrúhly, s úložným priestorom
Dostupné v 9 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Ingenio, dub artisan
42×100×55 cm, v dekore dub, drevený
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík River, orech / čierna
47×79×59 cm, okrúhly, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Kvadro, tmavý orech
53×110×65 cm, drevený, s úložným priestorom
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenská stolička Alexis, béžová / tmavý orech
90×42×51 cm, drevená, čalúnená
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Jaxon, tmavý orech
50×60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhly, drevený
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenský stôl Hank, dub artisan / čierna
74×130-170×130 cm, rozkladací, v dekore dub
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Písací stôl Pendle, biela
76×124×85 cm, písacie, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zostava kancelárskeho nábytku SimpleOffice 2, 140 cm, ľavá, čerešňa
V dekore čerešňa, z lamina, priemer
SkladomDoprava zadarmo