Odporúčame
Sedacia súprava Armando, sivá / čierna
Rozmery 78×100 cm
História cien
- 27. 5. 2026 - 292,68 €
- 2. 12. 2025 - 292,68 €
- 16. 10. 2025 - 285,54 €
- 2. 10. 2025 - 303,01 €
- 1. 10. 2025 - 320,23 €
- 27. 9. 2025 - 303,01 €
- 26. 9. 2025 - 320,23 €
- 11. 9. 2025 - 303,01 €
- 11. 9. 2025 - 344,34 €
- 8. 9. 2025 - 303,01 €
- 6. 9. 2025 - 344,34 €
- 4. 9. 2025 - 303,01 €
- 4. 9. 2025 - 344,34 €
- 3. 9. 2025 - 303,01 €
- 1. 3. 2025 - 344,34 €
- 11. 2. 2025 - 268,74 €
- 1. 1. 2025 - 344,34 €
- 11. 9. 2024 - 335,94 €
Popis produktu
Elegantná pohovka Armando Sedacia súprava Armando Moderná pohovka Armando s elegantným prešívaním a bohatým polstrovaním chrbtovej opierky sa stane príjemnou súčasťou vášho domova. Skvelo sa bude vynímať nielen v modernej obývacej izbe, ale tiež v kancelárskych priestoroch alebo čakárňach. Pohovka je čalúnená zamatovou látkou, ktorá je veľmi príjemná. Stojí na štyroch oceľových nohách s čiernou práškovanou povrchovou úpravou. Pohovka je rozkladacia, poskytne vám teda aj viac priestoru.
Rozmery
| Hĺbka: | 100 cm |
|---|---|
| Výška: | 78 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Farba | Čierna |
| Štýl | Moderný |
| S nožičkami | Ano |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| Záruka | 5 rokov |
| Dĺžka | 192 cm |
| Materiál podnože | Kov |
| Poťahový materiál | Látka |
| Rozkladací | Áno |
| Typ sedacej súpravy | Trojsedáky |
| Výška sedu od zeme | 40 cm |
| Výrobca | Halmar |
Najlepšie produkty od kancelaria24.sk

Konferenčný stolík Nea, tmavý orech
52×110×60 cm, drevený, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stôl Visio 140 x 70 cm, buk
76×140×70 cm, písacie, výškovo nastaviteľný
SkladomDoprava zadarmo
Stojanový vešiak Classic, wenge
188×49 cm, stojanový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kancelárska stolička Ramiro, čierna
128×63×67 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 12 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Písací stôl Pendle, dub artisan
76×124×85 cm, písacie, v dekore dub
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Písací stôl Pendle, dub artisan / grafit
76×124×48-85 cm, písacie, v dekore dub
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Písací stôl Kirkton, dub artisan / grafit
142×144×60 cm, písacie, v dekore dub
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Ingenio, dub artisan
42×100×55 cm, v dekore dub, drevený
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lavica do šatne 200 x 35 x 45 cm, sivá - ral 7035
45×200×35 cm, drevená, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Ella, tmavo hnedá
45×80×80 cm, okrúhly, v dekore dub
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Paola, mramor / zlatá
60×60 cm, okrúhly, s úložným priestorom
Dostupné v 9 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík River, orech / čierna
47×79×59 cm, okrúhly, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Jaxon, tmavý orech
50×60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhly, drevený
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenská stolička Alexis, béžová / tmavý orech
90×42×51 cm, drevená, čalúnená
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Dion, dub
42-48×48-80×48-80 cm, okrúhly, v dekore dub
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenský stôl Hank, dub artisan / čierna
74×130-170×130 cm, rozkladací, v dekore dub
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Písací stôl Pendle, biela
76×124×85 cm, písacie, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zostava kancelárskeho nábytku SimpleOffice 2, 140 cm, pravá, čerešňa
V dekore čerešňa, z lamina, priemer
SkladomDoprava zadarmo

























