



Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
LED Retro Mini Globe dekoratívna žiarovka 6W číra P45 v tvare gule s LED Filament čipmi, ktorá nahrádza 50W žiarovku s päticou E27. Vysoký počet spínacích cyklov, okamžitý štart a dlhá životnosť 30 000 hodín Priama náhrada za klasickú žiarovku 50W s päticou E27 Farba svetla 4000K (studená biela - Cool White) Rozloženie svetelného lúča v uhle 360° Prevádzkové napätie 220V-240V / 50Hz Index podania farieb CRI > 80 Energetická trieda F Nízky tepelný výkon Nedá sa stmievať Priemer 45mm Dĺžka 72mm Výkonná LED dekoratívna žiarovka Mini Globe Clear Filament je navrhnutá s najnovšou technológiou poskytnúť teplý vzhľad a dojem klasickej žiarovky.
| Typ pätice | Závit E27 |
|---|---|
| Farba svetla | Studené biele (5500 - 7000K), Denné biele (3500 - 5500K) |
| Typ | LED |
| Vzhľad | Globe a deco pipe, Retro |
| Ekologické | Ano |
| Farba | Biela |
| Stmievateľné | Nie |
| Napätie | 220V-240V/50Hz |
| Uhol vyžarovania | 360° |
| Prevedenie banky | Matná |
| Pätica | E27 |
| Teplota chromatickosti | 4000K |
| Príkon | 6W |
| Svetelný tok | 550lm |
| Dĺžka | 72 mm |
| Ekvivalentná náhrada | 50W |
| Životnosť | 30 000 h |
| Tvar žiarovky | Kvapková žiarovka |
| Výrobca | Diolamp |

LED, úsporná, reflektorová
Skladom
LED, žiarivková trubica, s päticou G13 (závitom T8)
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, úsporná, retro
Skladom
LED, stmievateľná, so závitom E27
Skladom
LED, s päticou GU10, s teplým bielym svetlom
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Skladom
LED, farebná, stmievateľná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, stmievateľná, sviečková
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, retro, stmievateľná
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, sviečková, s päticou GU10
Skladom
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
LED, retro, reflektorová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, so závitom E27, ekologická
Skladom
LED, s päticou GU10, s teplým bielym svetlom
Skladom
LED, s päticou GU10, so studeným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom