


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Praktická LED stolná lampička BAZ s vypínačom, klipom na zavesenie a LED čipy SMD. LED osvetlenie má vysoký počet spínacích cyklov a dlhú životnosť 30 000 hodín Nastaviteľný dosvit vďaka ľahko ohybnému telu lampičky Praktický klip na zavesenie (môžete prichytiť podľa potreby) Konštrukcia telesa z hliníka a plastu s plastovým difurorom Lampička obsahuje zabudovaný vypínač Rozptyl svetelného lúča v uhle 120° Nízke náklady na energiu a údržbu Index podania farieb CRI = 80 Externý napájací zdroj s dĺžkou prívodného kábla 1,5m Prevádzkové napätie 220-240V/50Hz Len na vnútorné použitie - stupeň krytia IP20 Elektrická ochrana trieda II Farba telesa biela + čierna Nedá sa stmievať Rozmery viď. obrázky
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Hlavný materiál | Kov, Plast |
| So štipcom | Ano |
| Farba svetla | Studené biele |
| Farba | Čierna |
| Stmievateľné | Nie |
| Napätie | 220V-240V/50Hz |
| Senzor | Nie |
| Stupeň pokrytia | IP20 |
| Teplota chromatickosti | 4000K |
| Príkon | 5W |
| Uhol vyžarovania | 120° |
| Svetelný tok | 340lm |
| Typ zdroja svetla | LED modul |
| Tvar telesa | Oválny |
| Typ telesa | Stolová lampička |
| Počet zdrojov | 1 |
| Objímka | LED integrovaný |
| Žiarovka súčasťou | Áno |
| Energetická trieda | F |
| Životnosť | 30 000 h |
| Materiál tienidla | Plast |
| Materiál telesa | Hliník, Plast |
| Výrobca | ACA Lighting |

Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
Zapínaná vypínačom, na nočný stolík, šírka
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
LED, na písací stôl, so stmievačom
Skladom
Na písací stôl, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
Na písací stôl, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, so stmievačom
Skladom
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
Skladom
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, v modernom štýle
Skladom
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
Zapínaná vypínačom, v industriálnom štýle, kovová
Skladom
LED, na písací stôl, so stmievačom
Skladom
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
Na písací stôl, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
LED, na písací stôl, so stmievačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom