



Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 3,87 € do 4,36 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Stmievateľný SMD LED reflektor s päticou GU10 prináša kvalitné LED osvetlenie ako náhradu za halogénový reflektor PAR16. Stmievanie pomocou klasického vypínača v 3 krokoch (viď. obrázok) 100% - 50% - 10% Reflektor s úzkym svetelným lúčom 36° Farba svetla 4000K (studená biela - Cool White) Vysoký počet spínacích cyklov a okamžitý štart Index podania farieb CRI > 80 Prevádzkové napätie 220V-240V Životnosť 30 000 hodín Nízky tepelný výkon Energetická trieda E Priemer 50mm Dĺžka 55mm
| Stmievateľné | Ano |
|---|---|
| Typ pätice | Pätica GU10 |
| Farba svetla | Studené biele (5500 - 7000K), Denné biele (3500 - 5500K) |
| Typ | LED |
| Vzhľad | Reflektorová |
| Ekologické | Ano |
| Napätie | 220V-240V/50Hz |
| Typ reflektora | PAR16/ES50 |
| Teplota chromatickosti | 4000K |
| Dĺžka | 55mm |
| Pätica | GU10 |
| Prevedenie banky | Plastový reflektor |
| Uhol vyžarovania | 36° |
| Príkon | 6W |
| Svetelný tok | 440lm |
| Ekvivalentná náhrada | 40W |
| Životnosť | 30 000 h |
| Tvar žiarovky | Reflektor |
| Výrobca | Diolamp |

LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, retro, stmievateľná
Skladom
LED, stmievateľná, ekologická
SkladomDoprava zadarmo
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, žiarivková trubica, s päticou G13 (závitom T8)
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Skladom
LED, úsporná, retro
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, s päticou GU10, s teplým bielym svetlom
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, s päticou GU10, s teplým bielym svetlom
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, stmievateľná, so závitom E14
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, s teplým bielym svetlom
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, úsporná, retro
Skladom
LED, farebná, so studeným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, reflektorová
Skladom
Akumulátorová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Ručná, akumulátorová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Akumulátorová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Ručná, akumulátorová
Skladom