Porovnajte ceny od 3,06 € do 4,36 € v 2 e-shopoch:
Diolamp SMD LED Reflektor PAR16 6W/GU10/230V/3000K/420Lm/36°/Step Dim
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 3,06 € do 4,36 €:
Popis produktu
Stmievateľný SMD LED reflektor s päticou GU10 prináša kvalitné LED osvetlenie ako náhradu za halogénový reflektor PAR16. Stmievanie pomocou klasického vypínača v 3 krokoch (viď. obrázok) 100% - 50% - 10% Reflektor s úzkym svetelným lúčom 36° Farba svetla 3000K (Warm White - teplá biela) Vysoký počet spínacích cyklov a okamžitý štart Index podania farieb CRI > 80 Prevádzkové napätie 220V-240V Životnosť 30 000 hodín Nízky tepelný výkon Energetická trieda E Priemer 50mm Dĺžka 55mm
Parametre
| Stmievateľné | Ano |
|---|---|
| Typ pätice | Pätica GU10 |
| Farba svetla | Teplé biele (2100 - 3500K) |
| Typ | LED |
| Vzhľad | Reflektorová |
| Ekologické | Ano |
| Napätie | 220V-240V/50Hz |
| Teplota chromatickosti | 3000K |
| Typ reflektora | PAR16/ES50 |
| Dĺžka | 55mm |
| Pätica | GU10 |
| Prevedenie banky | Plastový reflektor |
| Uhol vyžarovania | 36° |
| Svetelný tok | 420lm |
| Príkon | 6W |
| Ekvivalentná náhrada | 40W |
| Životnosť | 30 000 h |
| Tvar žiarovky | Reflektor |
| Výrobca | Diolamp |
Odporúčame

Sada 5 stmievateľných LED žiaroviek G53 AR111 12W 600lm 2700K
LED, stmievateľná, ekologická
SkladomDoprava zadarmo
Sada 5 stmievateľných LED žiaroviek E27 A60 zlatá 3W 310 lm 2200K
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
Inteligentná stmievateľná LED žiarovka GU10 AR70 6W 520lm 2200-6500K
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
Sada 5 LED žiaroviek GU10 35 mm 3,5 W 180 lm 2700 K
LED, úsporná, s päticou GU10
Skladom
Sada 5 stmievateľných LED žiaroviek GU10 50 mm číra 4,9 W 500 lm 2700 K
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
Smart G9 Stmievateľná LED žiarovka 2,5W 250 lm 2700K-6500K Zigbee
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
Sada 5 stmievateľných LED žiaroviek E27 so špirálovým vláknom G95 zlatá 4W 270 lm 2100K
LED, úsporná, retro
Skladom
Sada 5 stmievateľných LED žiaroviek GU10 35 mm 4W 200 lm 2200K
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
Inteligentná stmievateľná LED žiarovka E27 A60 číra 7W 806 lm 2700-6500K Zigbee
LED, stmievateľná, so závitom E27
Skladom
Sada 5 LED žiaroviek GU10 50 mm číra 3W 250 lm 2200K
LED, s päticou GU10, ekologická
Skladom
Sada 5 stmievateľných LED žiaroviek E27 A60 zlatá 4W 420 lm 2200K
LED, úsporná, retro
Skladom
Sada 5 stmievateľných LED žiaroviek GU10 čiernych 6W 500lm 2700K
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
Sada 5 GU10 50mm LED žiaroviek číra 4,9W 450 lm 3000K
LED, s päticou GU10, s teplým bielym svetlom
Skladom
Sada 5 LED žiaroviek GU10 AR70 6W 380lm 3000K
LED, s päticou GU10, s teplým bielym svetlom
Skladom
Sada 5 stmievateľných LED žiaroviek E14 zlatá T25 4W 300 lm 2200K
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
GU10 LED žiarovka so súmrakovým senzorom 3W 200 lm 2200K
LED, úsporná, s päticou GU10
Skladom
Sada 5 LED žiaroviek GU10 50 mm číra 7,5 W 800 lm 3000 K
LED, úsporná, reflektorová
Skladom
GU10 Dim to Warm LED žiarovka AR70 6W 320lm 2000K-3000K
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
Sada 5 stmievateľných LED žiaroviek GU10 50 mm v Kelvinoch číra 4,9 W 400 lm 2200 – 3000 K
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
Sada 5 stmievateľných LED žiaroviek GU10 AR70 6W 450lm 2700K
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Sada 5 ks GU10 LED svietidlo čierne 7W 610 lm 3000K
LED, s päticou GU10, s teplým bielym svetlom
Skladom
Inteligentná stmievateľná LED žiarovka GU10 AR111 10W 800 lm 2200 - 6500K
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
GU10 Stmievateľná v Kelvinoch LED žiarovka AR111 11W 700lm 2000-3000K
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
Sada 5 stmievateľných LED žiaroviek E27 Filament ST64 zlatá 4,5W 450 lm 2200K
LED, retro, stmievateľná
Skladom
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sada 5 stmievateľných LED žiaroviek GU10 50 mm číra 4,9 W 450 lm 2700 K
LED, stmievateľná, reflektorová
Skladom
Sada 5 LED žiaroviek G9 24 mm 3 W 300 lm 2700 K
LED, úsporná, retro
Skladom
Sada 5 GU10 50 mm LED žiaroviek číra 1W 80 lm 2200K
LED, sviečková, s päticou GU10
Skladom


