



Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Ideálne LED riešenie v tvare klasickej žiarovky A60, ktoré nahrádza 60W žiarovku s päticou E27. Farba svetla 3000K (Warm White - teplá biela) Svetelný výkon (svietivosť) 850 lúmenov Vysoký počet spínacích cyklov a rýchly štart Index podania farieb CRI > 80 Prevádzkové napätie 220V-240V Životnosť 30 000 hodín Energetická trieda F Matná plastová banka Rozloženie svetla 180 ° Nízky tepelný výkon Nedá sa stmievať Priemer 60mm Dĺžka 110mm Vonkajšie použitie iba vo vhodných svietidlách. Odporúčané použitie pre pre uzavreté svietidlá v komerčnej i domácej oblasti.
| Typ pätice | Závit E27 |
|---|---|
| Farba svetla | Teplé biele (2100 - 3500K) |
| Typ | LED |
| Ekologické | Ano |
| Farba | Biela |
| Stmievateľné | Nie |
| Napätie | 220V-240V/50Hz |
| Teplota chromatickosti | 3000K |
| Prevedenie banky | Matná |
| Pätica | E27 |
| Príkon | 10W |
| Uhol vyžarovania | 180° |
| Dĺžka | 110mm |
| Svetelný tok | 850lm |
| Ekvivalentná náhrada | 60W |
| Životnosť | 30 000 h |
| Tvar žiarovky | Klasická žiarovka |
| Výrobca | Diolamp |

LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Skladom
LED, úsporná, retro
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, stmievateľná, ekologická
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, stmievateľná, so závitom E27
Skladom
LED, stmievateľná, reflektorová
Skladom
LED, úsporná, retro
Skladom
LED, farebná, reflektorová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, reflektorová
Skladom
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, sviečková, s päticou GU10
Skladom
LED, úsporná, retro
Skladom
LED, s päticou GU10, s teplým bielym svetlom
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, s päticou GU10, s teplým bielym svetlom
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, retro, stmievateľná
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, s päticou GU10, s teplým bielym svetlom
Skladom