Odporúčame
Sapho Sapho, X-SQUARE sklenená polica 800mm, chróm/čiré sklo, XQ009-17
Rozmery 6×80×12 cm
46,3 €
História cien
- 31. 5. 2026 - 46,3 €
- 12. 4. 2025 - 46,3 €
- 6. 2. 2025 - 43,9 €
- 4. 2. 2025 - 44,7 €
- 7. 1. 2025 - 44,67 €
- 5. 9. 2024 - 43,95 €
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 12 cm |
| Výška: | 6 cm |
Parametre
| Tvar | Rovné |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Série | X-SQUARE |
| Balenie | 2 |
| Rozmer | 800x55x120 mm |
| Materiál | Mosadz;Sklo |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Ean | 8590913976735 |
| Dĺžka (mm) | 800 |
| Šírka (mm) | 800 |
| Hĺbka (mm) | 120 |
| Výška (mm) | 55 |
| Séria | Sapho X-SQUARE |
| Výrobca | Sapho |




















