Odporúčame
Sapho Sapho, X-SQUARE sklenená polica 500mm, chróm/čiré sklo, XQ009-14
Rozmery 6×50×12 cm
39,4 €
História cien
- 1. 5. 2026 - 39,4 €
- 12. 4. 2025 - 39,4 €
- 10. 2. 2025 - 37,1 €
- 4. 2. 2025 - 37,8 €
- 7. 1. 2025 - 37,76 €
- 5. 9. 2024 - 37,15 €
Rozmery
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 12 cm |
| Výška: | 6 cm |
Parametre
| Tvar | Rovné |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Série | X-SQUARE |
| Balenie | 2 |
| Rozmer | 500x55x120 mm |
| Materiál | Mosadz;Sklo |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Ean | 8590913976704 |
| Dĺžka (mm) | 500 |
| Šírka (mm) | 500 |
| Hĺbka (mm) | 120 |
| Výška (mm) | 55 |
| Séria | Sapho X-SQUARE |
| Výrobca | Sapho |
Najlepšie produkty od Heavenshop.sk

273,31 €
Gamma Gamma, multifunkčný oceľový drez 750x460x220 mm, grafitová, GMA-MS7546-BK
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
11,29 €
Gamma Gamma, 1-komorový manuálny sifón pre granitové drezy s hranatým prepadom, chrómová, GMA-1M11ZCH
Granitový, okrúhlý, klasický
Skladom
87,04 €
Erga Sofia, okrúhle LED zrkadlo 70cm, 1610 lm, 3 farby svetla, ERG-V01-207-7070
70×70 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
54 €
Rea Fresh, drezová batéria s výsuvnou výlevkou, čierna matná, REA-B9147
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
23 €
Rea Rea, univerzálna umývadlová odtoková zátka typu ClickClack, medená matná, REA-A5632
Skladom
91,1 €
Aqualine Aqualine, DIRECT vykurovacie teleso s bočným pripojením 600x1680 mm, čierna matná, ILR66B
Na odoslanie o 1 týždeň
172,87 €
Erga Paris, sprchová zástena Walk-In 120x200 cm, 8mm číre sklo, čierny profil, ERG-V02-PARIS-120x200-CL-BK
200×120 cm
Skladom
121 €
Erga Lily+, závesná WC misa 490x370x365mm, Rimless Tornado 2 + toaletné sedadlo s pomalým zatváraním, biela, ERG-V03-LILY-TO2-WH
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
25,4 €
Mexen Emma, umývadlová batéria h-188, čierna matná, 71900-70
Ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
93,65 €
Erga Sofia, okrúhle LED zrkadlo 80cm, 1840 lm, 3 farby svetla, ERG-V01-207-8080
80×80 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
10,99 €
Mexen uzatvárateľná umývadlová výpusť guľatý, ClickClack, velká zátka, bez prepadu, čierna matná, 79910-70
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
169,79 €
Mexen Apia, posuvné dvere do otvoru 115 x 190 cm, 6mm číre sklo, čierny profil, 845-115-000-70-00
190×115 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
177,99 €
Mexen Apia, posuvné dvere do otvoru 135 x 190 cm, 6mm číre sklo, chrómový profil, 845-135-000-01-00
190×135 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
191,69 €
Mexen Lima, skladacie sprchové dvere do otvoru 90 x 190 cm, 6mm číre sklo, chrómový profil, 856-090-000-01-00
190×90 cm, skladacia, jednokrídlová
Skladom
177,99 €
Mexen Lima, skladacie sprchové dvere do otvoru 70 x 190 cm, 6mm číre sklo, chrómový profil, 856-070-000-01-00
190×70 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
194,49 €
Mexen Lima, skladacie sprchové dvere do otvoru 95 x 190 cm, 6mm číre sklo, chrómový profil, 856-095-000-01-00
190×95 cm, skladacia, ľavé
Skladom
194,49 €
Mexen Lima, skladacie sprchové dvere do otvoru 80 x 190 cm, 6mm číre sklo, čierny profil, 856-080-000-70-00
190×80 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
18,37 €
Gamma Gamma, 1-komorový manuálny sifón pre granitové drezy s hranatým prepadom, čierna matná, GMA-1M11ZBKLB
Granitový, okrúhlý, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň














