Odporúčame
Sapho Sapho, X-SQUARE sklenená polica 700mm, chróm/mliečne sklo, XQ009-06
Rozmery 6×70×12 cm
44,9 €
História cien
- 15. 5. 2026 - 44,9 €
- 30. 4. 2025 - 44,9 €
- 6. 2. 2025 - 42,3 €
- 4. 2. 2025 - 43 €
- 7. 1. 2025 - 43,01 €
- 4. 9. 2024 - 42,31 €
Rozmery
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 12 cm |
| Výška: | 6 cm |
Parametre
| Tvar | Rovné |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Série | X-SQUARE |
| Balenie | 2 |
| Rozmer | 700x55x120 mm |
| Materiál | Mosadz;Sklo |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Ean | 8590913976636 |
| Šírka (mm) | 700 |
| Dĺžka (mm) | 700 |
| Hĺbka (mm) | 120 |
| Výška (mm) | 55 |
| Séria | Sapho X-SQUARE |
| Výrobca | Sapho |






















