Odporúčame
Nie je skladom
Regalux Vysokozáťažový regál RR1, 180 × 160 × 60 cm, 480 kg
Rozmery 180×160×60 cm
História cien
- 26. 4. 2026 - 122 €
- 31. 12. 2024 - 122 €
- 4. 9. 2024 - 119 €
Popis produktu
Vysokozáťažový regál RR1 je s nosnosťou jednej police až 480 kg ideálnym regálom do pivnice, garáže a dielne. Je vybavený celkom 4 policami a ako záťažový regál ponúka dostatok úložného priestoru na ťažké a neskladné predmety. Široké a hlboké police pritom poskytujú veľký úložný priestor a v kombinácii s vysokou nosnosťou splnia všetky očakávania. Kvalitné spracovanie, stabilita a pevnosť zaistia dlhú životnosť a nevyhnutnú bezpečnosť. Zároveň ho je možné vďaka praktickému zásuvnému systému rýchlo a jednoducho zmontovať, celkom bez použitia náradia. Vďaka tomu ponúka záťažový regál RR1 profesionálny úložný priestor na vysokej úrovni.
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 60 cm |
| Výška: | 180 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Do pivnice a garáže | Ano |
| Materiál | Plech, drevotrieska |
| Materiál police | DTD |
| Materiál regálu | Kov |
| Počet políc | 4 |
| Nosnosť police | 480 kg |
| Výrobca | Regalux |






























