Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Biela voálová záclona 140x229 cm Zofia Broderie Anglaise – Pineapple Elephant
Rozmery 140×229 cm
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzie- Krásný design a vzhled (60%)
- Kvalitní materiál a textura (40%)
- Není bílý, ale krémový (40%)
- Méně propouští světlo (20%)
História cien
- 26. 5. 2026 - 39,5 €
- 10. 3. 2026 - 39,5 €
- 5. 3. 2026 - 37,4 €
- 24. 2. 2026 - 44 €
- 20. 2. 2026 - 37,4 €
- 16. 2. 2026 - 44 €
- 14. 2. 2026 - 37,4 €
- 28. 1. 2026 - 44 €
- 23. 1. 2026 - 37,4 €
- 16. 1. 2026 - 38,28 €
- 27. 12. 2025 - 37,4 €
- 15. 12. 2025 - 35,2 €
- 11. 12. 2025 - 35,3 €
- 5. 12. 2025 - 35,4 €
- 27. 11. 2025 - 35,5 €
- 11. 11. 2025 - 37,4 €
- 7. 11. 2025 - 38,7 €
- 1. 11. 2025 - 39,5 €
- 28. 10. 2025 - 44 €
- 25. 10. 2025 - 37,84 €
- 20. 10. 2025 - 44 €
- 14. 10. 2025 - 38 €
- 9. 10. 2025 - 44 €
- 7. 10. 2025 - 42 €
- 4. 10. 2025 - 36 €
- 1. 10. 2025 - 42 €
- 30. 9. 2025 - 34 €
- 26. 9. 2025 - 36 €
- 23. 9. 2025 - 42 €
- 19. 9. 2025 - 34 €
- 16. 9. 2025 - 35,7 €
- 16. 9. 2025 - 42 €
- 12. 9. 2025 - 36 €
- 19. 8. 2025 - 35,7 €
- 15. 8. 2025 - 36 €
- 14. 8. 2025 - 35,7 €
- 8. 11. 2024 - 34,7 €
- 1. 11. 2024 - 31,9 €
- 30. 10. 2024 - 37,4 €
- 29. 10. 2024 - 30,4 €
- 28. 10. 2024 - 31,4 €
- 28. 10. 2024 - 30,4 €
- 28. 10. 2024 - 31,4 €
- 27. 10. 2024 - 30,4 €
- 27. 10. 2024 - 31,4 €
- 27. 10. 2024 - 30,4 €
- 27. 10. 2024 - 31,4 €
- 27. 10. 2024 - 30,4 €
- 21. 10. 2024 - 37,4 €
- 16. 10. 2024 - 31,4 €
- 8. 10. 2024 - 37,4 €
- 4. 10. 2024 - 31,4 €
- 1. 10. 2024 - 37,4 €
- 27. 9. 2024 - 31,4 €
- 18. 9. 2024 - 37,4 €
- 13. 9. 2024 - 31,4 €
- 3. 9. 2024 - 37,4 €
Popis produktu
Biela voálová záclona 140x229 cm Zofia Broderie Anglaise – Pineapple Elephant
Rozmery
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 229 cm |
Parametre
| Umiestnenie | Do obývačky |
|---|---|
| Metráž | Kusové |
| Upevnenie | Na štipce/háčiky |
| Typ | Voálové |
| Farba | Biela |
| Zakončenie | Rovné |
| Počet kusov v balení | 1 ks |
| Závesný systém | Tyče/lankový systém |
| Zloženie a druh materiálu | Bavlna/voál |
| Váha | 0.44 kg |
| Dĺžka | 229 cm |
| Produktový rad | Zofia Broderie Anglaise |
| Vzor | Jednofarebné |
| Dizajnový štýl | Boho |
| Kvalita | Basic |
| Starostlivosť | Perte ručne |
| Spôsob uchytenia | Tunel |
| Špecifikácia materiálu | 100% bavlna |
| Výrobca | Pineapple Elephant |
Recenzie
Zákazníci najčastejšie spomínajú
- Krásný design a vzhled (60%)
- Kvalitní materiál a textura (40%)
- Zútulní místnost (20%)
- Není bílý, ale krémový (40%)
- Méně propouští světlo (20%)
Používateľské recenzie
Obrázek předčil moje očekávání
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Závěs je krásný, ale není bílý – je světle krémový. Mám ho v místnosti, která je na sever a velmi ji zútulnil.
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Veľmi sa mi páči materiál aj dierkovaná textúra. Nie je priehľadná, ale svetlo cez ňu preniká veľmi pekne...
Nie ide o bielu farbu ale o prírodnú.
pekná záclona, pre mňa, trochu málo prepúšťa svetlo. Určite je hodná odporúčania.
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, plastová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Béžová lavica z textílie buklé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Sušiak na bielizeň Infinity Flex – Vileda
128×56×304 cm, skladací, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou, priemer
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová, hĺbka
Skladom
Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom































































