
Sprchový kút obdĺžnik 90x100 cm SAT TEX SATTEXC90S100C
Bez vaničky, obdĺžnikový, skladací
SkladomDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Sprchový kút vrátane bočné zásteny v čiernej farbe, výplň je z číreho skla bez dekoru. S povrchovou úpravou Easy Clean, ktorá uľahčuje čistenie a minimalizuje usadzovaniu vodného kameňa. Zalamovacie systém otvárania. Určenie - ĺavá i pravá orientácia. ZÁRUKA 5 ROKOV, dostupnosť náhradných dielov 10 rokov.
| Hĺbka: | 100 cm |
|---|
| Pôdorys | Obdĺžnik |
|---|---|
| Prevedenie dverí | Skladacie |
| Vanička | Bez vaničky |
| Série | TEX-C |
| Výbava | Vrátane bočné zásteny |
| Hloubka vaničky (cm) | 100 cm |
| Šířka vaničky (cm) | 80 cm |
| Výplň skla | Sklo číre |
| Systém otevírání | Zalamovací |
| Výrobca | SAT |

Bez vaničky, obdĺžnikový, skladací
Skladom
100×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky, posuvný
Dostupné v 2 e-shopoch

100×70 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

120×90 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky, skladací
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky, posuvný
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

90×90 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom
Bez vaničky, číri, pántový

Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky, číri, posuvný
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky, posuvný
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky, obdĺžnikový, číri
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch

75×75 cm, bez vaničky, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky, obdĺžnikový
Skladom
Bez vaničky, číri, posuvný
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky, skladací
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky, posuvný
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky, obdĺžnikový, posuvný
Skladom
100×100 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
Stojanková, páková
Skladom
Stojanková
Skladom
Klasická, ručná
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
90×90 cm, s vaňou, štvorcový
Skladom
Chrómová, nástenná 150 mm, páková
Skladom
Bezdotykový, stojaci
Skladom
Chrómová, nástenná 100 mm, páková
Skladom
Chrómová, stojanková, páková
Skladom
Samolepiaci, nástenný, priemer
Skladom
Nástenná 100 mm, chrómová, páková
Skladom
Posuvná, ľavé, pravé
Skladom
Šírka, výška, hĺbka
Skladom
Chrómová, páková, nástenná
Skladom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom



Kovová
Skladom