Odporúčame
Stropné svietidlo NEDES svietidlo s ovládačom 70W TA1300/BW
História cien
- 30. 5. 2026 - 143,5 €
- 8. 1. 2025 - 143,5 €
- 2. 9. 2024 - 140,39 €
Popis produktu
Stropné svietidlo dodávané s diaľkovým ovládačom, pomocou ktorého viete svietidlo stmievať či meniť farbu svetla. Moderná technológia umožňuje taktiež nastavenie nočného režimu či ovládanie viacero svietidiel jedným ovládačom. Funkčné prevedenie a úspornosť oceníte či už vo Vašej obývačke alebo v spálni. Svietidlo je ovládané SMART technológiu pomocou aplikácie LampSmart PRO.
Parametre
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané |
|---|---|
| Tvar | Atypické |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Smart | Ano |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Akryl, Drevo, Kov |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| Led technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Áno |
| Maximálny výkon | 70W |
| Dĺžka | 600 |
| Farba svetla | 3000K-6500K |
| Svetelný tok | 5600lmlm |
| Stmievateľné | 1 |
| Výrobca | NEDES |
Najlepšie produkty od Svietidla-r1.sk

Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49010
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49009
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski POINT PLEXI BLACK 6526
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 48W LCL535S
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ANITA PLUS 12055
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO IV 7843
LED, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo Nowodvorski EYE TONE 8931
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO VI 7813
LED, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO IV 7812
LED, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TIFFANY antická hnedá 67
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo Nowodvorski EYE TONE 8926
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TIFFANY oranžová 69
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TIFFANY hnedá E14 84
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, sklenená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO KINKIET I 7840
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo SearchLight GRAYSON EU3721CL
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo AZZARDO PALP Floor chrome AZ1122
Kovová, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dotykové svietidlo SearchLight TOUCH TABLE LAMP EU3923AB
Zapínaná vypínačom, na nočný stolík, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PAUL NEUHAUS PALMA nástenné 9478-79
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo





























