



Rozmery 131×90×34 cm
Sektorový nábytok Nepo Plus kombinuje moderný dizajn s praktickou funkčnosťou. Z jednotlivých kusov, ako sú regály, TV stolíky, stoly, skrinky na topánky a postele, môžete efektívne a štýlovo zariadiť kanceláriu, predsieň, obývačku alebo študentskú izbu.
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 34 cm |
| Výška: | 131 cm |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Dekor | Dub, Dub sonoma |
| Typ dverí: | Otočné |
| Počet dverí: | 2 |
| Farba úchytiek: | Strieborná |
| Tvar nožičiek: | Okrúhle |
| Typ | Nízke |
| Počet | 2-dverové, 2-dielne |
| Rozmer | Úzke |
| Typ skla | S čírym sklom |
| Hmotnosť | 49.8 kg |
| Výrobca | MOB |