










Rozmery 190×80 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka POLYSAN Séria EASY BLACK Šírka 800 mm Výška 1900 mm Farba profilu Čierna matná Tvar Dvere do niky Typ otvárania Skladacie Smer otvárania Univerzálne Šírka vstupu 480 mm Typ výplne Číre sklo Hrúbka skla 6 mm Inštalačná šírka od 770 mm Inštalačná šírka do 810 mm Vlastnosti Rámové prevedenie Hmotnosť / ks 25.0 kg Balenie 1 ks EAN 8590913973789 Taric 76109090 Záruka 2 roky Vysvetlivky Smer otvárania - univerzálne Inštalácia s ľavým alebo pravým otváraním dverí. Rámové sprchové zásteny Výhodou rámového prevedenia zásteny je lepšia ochrana proti striekajúcej vode. Aj v prípade intenzívneho sprchovania zabráni rám v spodnej vodorovnej časti dverí pretečeniu vody mimo sprchovací kút. Určitou nevýhodou je, že tieto zásteny nie sú bezbariérové a rám pôsobí robustne.
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Výška: | 190 cm |
| Prevedenie dverí | Pántové |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Série | EASY BLACK |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Dvere do niky, Dvere do niky |
| Typ otvárania | Skladacie |
| Typ výplne | Číre sklo |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Inštalačná šírka od | 770 |
| Inštalačná šírka do | 810 |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka vstupu | 480 |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Ean | 8590913973789 |
| Farba skla | Číre |
| Šírka (mm) | 800 |
| Výška (mm) | 1900 |
| Hrúbka skla (mm) | 6 mm |
| Výrobca | Polysan |
| Séria | Polysan EASY BLACK |

100×100 cm
Skladom
90×90 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom
100×100 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
80×80 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
90×90 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom
Bez vaničky, obdĺžnikový, posuvný
Skladom
Bez vaničky, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch

80×80 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom