







Rozmery 190×120 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka POLYSAN Séria EASY BLACK Rozmer 120x90 cm Šírka 1200 mm Výška 1900 mm Hĺbka 900 mm Farba profilu Čierna matná Tvar Štvrťkruh s predĺženou stenou Typ otvárania Posuvné Šírka vstupu 570 mm Typ výplne Číre sklo Hrúbka skla 6 mm Rádius R550 Vlastnosti Rámové prevedenie Hmotnosť / ks 60.0 kg Balenie 1 ks EAN 8590913973680 Taric 76109090 Záruka 2 roky Vysvetlivky Rámové sprchové zásteny Výhodou rámového prevedenia zásteny je lepšia ochrana proti striekajúcej vode. Aj v prípade intenzívneho sprchovania zabráni rám v spodnej vodorovnej časti dverí pretečeniu vody mimo sprchovací kút. Určitou nevýhodou je, že tieto zásteny nie sú bezbariérové a rám pôsobí robustne.
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Výška: | 190 cm |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Série | EASY BLACK |
| Balenie | 1 |
| Rádius | R550 |
| Tvar | Štvrťkruh s predĺženou stenou, Štvrťkruh |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Typ výplne | Číre sklo |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Rozmer | 120x90 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka vstupu | 570 |
| Ean | 8590913973680 |
| Materiál | Tvrdené sklo, Hliník |
| Farba skla | Číre |
| Dĺžka (mm) | 900 |
| Šírka (mm) | 1200 |
| Výška (mm) | 1900 |
| Hrúbka skla (mm) | 6 mm |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Výrobca | Polysan |
| Séria | Polysan EASY BLACK |
| Farba profilu | Čierna matná |
| Typ vstupu | Posuvné dvere |
| Typ | Rohový - 2-stranný, posuvné dvere |








