

Rozmery 90×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Licenčná napínacia prestieradlo 90x200 cm s motívmi obľúbeného Sponge Boba vás zaujme hladkým omakom bavlneného plátna a pestrými farbami. V rohoch prestieradla z bavlny je natiahnutá guma v tunelíku, vďaka ktorej prestieradlo priľne k matracu bez zbytočných záhybov. Prestieradlo vytvára ideálnu klímu pre pokojný a zdravý spánok. Napínacie prestieradlo s potlačou skvele skombinujete s obliečkami s rovnakým motívom a vytvoríte tak dokonalý set do detskej izby . Materiál: 100% bavlna Rozmery: 90x200 cm Výška rohu: 25 cm, vhodné pre matrace vysoké 20 cm. Gramáž: 110 g/m2 Odporúčané pranie: 40 °C Sušenie v sušičke na nízky stupeň.
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Typ | Napínacie |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Gramáž | 110 g/m2 |
| Rozměr | 90 x 200 cm |
| Motiv | Sponge Bob |
| Výrobca | Jerry Fabrics |

Napínacie, nepriepustné
Skladom
60×120 cm, napínacie, jersey
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
120×200 cm, nepriepustné, bavlnené
Skladom
70×140 cm, napínacie, bavlnené
Skladom
Napínacie, nepriepustné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
160×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
120×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
Napínacie, jersey
Skladom
Napínacie, nepriepustné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, napínacie, bavlnené
Skladom
160×80 cm, napínacie, klasické
Skladom
Nepriepustné, bavlnené
Skladom
Napínacie, bavlnené
Skladom
Nepriepustné, bavlnené
Skladom
90×200 cm, klasické, jersey
Skladom
Klasické, bavlnené, hĺbka
Skladom