


Rozmery 195×110 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál kresla 70% bavlna 30% polyester Drevo Materiál stojana Oceľ Farba Béžová Biela Rozmery kresla Šírka: 110 cm Výška: 130 cm Nosnosť: 120 kg Rozmery stojana Šírka: 102 cm Hĺbka: 105 cm Výška: 195 cm Maximálne zaťaženie: 130 kg Kúzlo hojdanie Objavte kúzlo hojdania a jeho pozitívny vplyv na vašu duševnú pohodu. Textilné závesné kreslá poskytujú jedinečný pocit pohody a pokoja, čím s ľahkosťou znižujú stres a napätie. Tieto kreslá sú vyrobené z kvalitných textilných materiálov, ktoré sú nielen odolné, ale aj príjemné na dotyk. Perfektne sa hodí ako na vašu záhradu, tak do izby, a vďaka ich jednoduchej údržbe si môžete užívať pohodlie bez starostí. Závesné kreslá v škandinávskom štýle patria medzi najobľúbenejšie kúsky súčasného nábytku, ideálne pre relaxáciu a odpočinok. Navyše, závesné hojdacie kreslá sú skvelým doplnkom pre každého, kto túži po chvíľkach pokoja a regenerácie. Tieto kreslá poskytujú jedinečný zážitok z uvoľnenia, ktorý vás prenesie do sveta bez stresu.
| Šírka: | 110 cm |
|---|---|
| Výška: | 195 cm |
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Nosnosť | 120 kg |
| Materiál kresla | Drevo, Bavlna, Polyester |
| Šírka kresla | 110 cm |
| Stojan | Áno |
| Typ | Závesné |
| Polstrovanie | S polstrovaním |
| Výška stoličky | 130 cm |
| Hĺbka stojana | 105 cm |
| Materiál stojana | Oceľ |
| Šírka stojana | 102 cm |
| Výška stojana | 195 cm |
| Spôsob ukotvenia | Na ukotvenie |

170×210×120 cm, kovová, so strieškou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovová, so strieškou, rozkladacia
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovová, so strieškou, pre troch
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Drevená, so strieškou
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Drevená, kovová, so strieškou

153×170×110 cm, kovová, so strieškou
Skladom
Kovová, so strieškou, pre troch

179×238×118 cm, drevená
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
170×210×120 cm, kovová, so strieškou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
153×170×110 cm, kovová, so strieškou
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Kovová, so strieškou, pre troch

Kovová, so strieškou, rozkladacia
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
73-87×47×56 cm, otočná, s plastovými kolieskami
Skladom
15×109×64 cm, - zásuvky, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
17×150×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Z polyesteru
Skladom
Závesný, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
73-87×47×56 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
74-84×47×57 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
48×104×30 cm, s úložným priestorom, v dekore dub sonoma
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, chrániče, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, latkový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
44×80×30 cm, drevená, s úložným priestorom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom