
Sprchový kút obdĺžnik 90x100 cm SAT TEX SATTEXC90S100C
Bez vaničky, obdĺžnikový, skladací
SkladomDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Sprchový kút vrátane bočné zásteny v čiernej farbe, výplň je z číreho skla bez dekoru. S povrchovou úpravou Easy Clean, ktorá uľahčuje čistenie a minimalizuje usadzovaniu vodného kameňa. Zalamovacie systém otvárania. Určenie - ĺavá i pravá orientácia. ZÁRUKA 5 ROKOV, dostupnosť náhradných dielov 10 rokov.
| Hĺbka: | 80 cm |
|---|
| Pôdorys | Obdĺžnik |
|---|---|
| Prevedenie dverí | Skladacie |
| Vanička | Bez vaničky |
| Série | TEX-C |
| Výbava | Vrátane bočné zásteny |
| Hloubka vaničky (cm) | 80 cm |
| Šířka vaničky (cm) | 100 cm |
| Výplň skla | Sklo číre |
| Systém otevírání | Zalamovací |
| Výrobca | SAT |

Bez vaničky, obdĺžnikový, skladací
Skladom
100×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky, posuvný
Dostupné v 2 e-shopoch

100×70 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

120×90 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky, skladací
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky, posuvný
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

90×90 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom
Bez vaničky, číri, pántový

Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky, číri, posuvný
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky, posuvný
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky, obdĺžnikový, číri
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch

75×75 cm, bez vaničky, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky, obdĺžnikový
Skladom
Bez vaničky, číri, posuvný
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky, skladací
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky, posuvný
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky, obdĺžnikový, posuvný
Skladom
100×100 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
Stojanková, páková
Skladom
Stojanková
Skladom
Chrómová, nástenná 150 mm, páková
Skladom
Klasická, ručná
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Posuvná, ľavé, pravé
Skladom
Bezdotykový, stojaci
Skladom
90×90 cm, s vaňou, štvorcový
Skladom
Chrómová, stojanková, páková
Skladom
Chrómová, nástenná 100 mm, páková
Skladom
Nástenná 100 mm, chrómová, páková
Skladom
Samolepiaci, nástenný, priemer
Skladom
Šírka, výška, hĺbka
Skladom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom



Chrómová, páková, nástenná
Skladom
Kovová
Skladom