Aigostar - LED Kúpeľňové stropné svietidlo LED/18W/230V IP44 + diaľkové ovládanie
História cien
Popis produktu
Parametre
| Umiestnenie svetla | Stropné |
|---|---|
| Krytie ip44 a vyššie | Ano |
| Farba | Biela |
| Miesto | Kúpeľňa |
| Funkcie | LED technológia/Alexa/Ovládanie telefónom |
| Tvar | Guľatý |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Stupeň mechanickej odolnosti | IK04 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 18 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 18 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 140 W |
| Teplota chromatickosti | 3000-6500 K |
| Celkový svetelný tok | 2000 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Počet spínacích cyklov | 12500 ON/OFF |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 18 W |